Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
1 grudnia 2014

Nautilus z Pucharem Polski. Wraca do Jastrzębia

Nautilus z Pucharem Polski. Wraca do JastrzębiaZdjęcie archiwalne
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend w Toruniu odbył się Finał Klubowego Pucharu Polski. KS Nautilus z Jastrzębia zajął 1. miejsce. Puchar po trzech latach wrócił do Jastrzębia.

Podczas zawodów w Toruniu padło wiele rekordów życiowych zawodników Nautilusa. Balbina Sikora dodatkowo ustaliła rekord Polski na dystansie 100 m BF, który wyniósł 00:57,88.

Oprócz dobrych indywidualnych występów, dobrze spisywały się dwie sztafety, które stanęły na najwyższym stopniu podium a kategorii Open zajęły drugie miejsce. Drużyna męska dodatkowo poprawiła rekord klubu.

- Poprawienie tylu rekordów życiowych świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu całej drużyny Szczególnie podziękowania dla seniorów, dzięki którym udało nam się tak dobrze wypaść. Bez ich pomocy zwycięstwo byłoby nie możliwe - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dobra postawa Pomarańczowych w Pucharze Polski Dobra postawa Pomarańczowych w Pucharze Polski

Hokeiści z Jastrzębia zdobyli Puchar Polski! Hokeiści z Jastrzębia zdobyli Puchar Polski!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Znawca sportu08.12.2014 18:28

Nautilus to bardzo mocny punkt i świetna reklama miasta w świecie sportowym.

Gość0998703.12.2014 19:44

Niw krytykujcie naszego klubu !! Lepiej

Dumny jakbym sam tego doknał02.12.2014 14:36

Mimo trudnych warunków treningów, udaje się zwyciężać. Mieszkańcy Jastrzębia powinni być dumni, że mają taki klub. To świetna reklama miast. Brawo "Nautilus". Nie będę wspominał kto jest spirytus movens klubu. To dzięki niemu !

Gość0998701.12.2014 15:00

Gratuluje mojej drużynie bo jest ona nie do zwalczenia i jestem dumna ze mój klub odniósł taki sukces po tylu latach i puchar wrócił na swoje miejsce czyli do naszej gabloty i nikomu nie oddamy tego zwycięstwa