Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
3 grudnia 2014

Chcąc uniknąć więzienia podał się za swojego brata

Chcąc uniknąć więzienia podał się za swojego brata
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

31-latek trafił do zakładu karnego z którego uciekł. Gdy został zatrzymany, udawał, że jest swoim bratem. W ten sposób chciał uniknąć powrotu za kraty.

Jastrzębscy policjanci pod koniec minionego tygodnia otrzymali informację o miejscu pobytu poszukiwanego mężczyzny, który nie powrócił z przepustki do zakładu karnego. W chwili zatrzymania, na ulicy Wodzisławskiej, w grupie osób znajdował się mężczyzna odpowiadający opisowi.

- W celu potwierdzenia tożsamości, policjanci doprowadzili go do komendy. Mężczyzna od początku twierdził jednak, że nie on jest poszukiwany, lecz jego brat. Wszelkie wątpliwości rozwiała ostatecznie jego matka, która potwierdziła, że 31-latek podał się za swojego brata, żeby uniknąć powrotu do więzienia - informuje policja.

Poszukiwany trafił już do zakładu karnego, gdzie odbywa wymierzoną mu przez sąd karę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!