Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 grudnia 2014

Zakaz zbliżania za znęcanie się nad żoną i córką

Zakaz zbliżania za znęcanie się nad żoną i córką
fot. Damian Hetman / JastrzebieOnline.pl

Aż 5 lat więzienia grozi 36-latkowi podejrzanemu o psychiczne i fizyczne znęcanie nad rodziną. Jak twierdzi prokuratura mężczyzna notorycznie bił swoją żonę i córkę.

W poniedziałek jastrzębscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na osiedlu Zdrój, gdzie doszło do awantury.

- Sprawcą okazał się 36-latek, który podczas kłótni uderzył swoją żonę w twarz. Szybko wyszło na jaw, że mężczyzna nie po raz pierwszy odreagowywał w ten sposób swą złość, a obiektem nie tylko psychicznej, ale i fizycznej przemocy była również 16-letnia córka - informuje policja.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie pół promila alkoholu. W środę mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Decyzją prokuratora 36-latek został objęty policyjnym dozorem. Mężczyzna ma także niezwłocznie opuścić miejsce zamieszkania oraz ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z rodziną. Za znęcanie nad bliskimi mieszkańcowi Jastrzębia-Zdroju grozi 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
EMI08.12.2014 11:44

No a o jeśli to była np taka sytuacja? http://centralainternetu.pl/ojciec-wymierza-sprawiedliwosc-niani-za-skatowanie-dziecka/?r=2 

do EMI05.12.2014 6:10

A ty byś chciała żeby zbliżał się do ciebie mąż który cię codziennie leje i twoje dziecko?

Janosik05.12.2014 1:47

Dobrze, że mam żonę i trzech syn.ów. Pełne popardzie

Szary ryl05.12.2014 1:45

Na początki wódka, poyem trochę alkocholi no i burda jest. Zaraz awantura. Zwyka rozmowz a żoną. Po co się do małżeństwa wtrącać? Od razu znęcanie się. Jakby moje dzieci nie dosali po dupie to ja bym dostrał od nich. ********. Zawsze jest droga wyjścia - porozumienie jastrzębskie.

Ja04.12.2014 23:50

Pięść nie jest dobrym sposobem kontaktowania się z rodziną.

EMI04.12.2014 13:43

jak można komuś zakazać kontaktowania sie z rodziną to jest dopiero tyraństwo!!