Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 grudnia 2014

Schował narkotyki w... bilecie miesięcznym

Schował narkotyki w... bilecie miesięcznymZdjęcie archiwalne
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci zatrzymali nastolatka, który posiadał przy sobie marihuanę. Wpadł podczas kontroli osobistej na osiedlu Gwarków. Narkotyki schował w bilecie miesięcznym.

Zdarzenie miało miejsce 4 grudnia, po godzinie 18:00 na osiedlu Gwarków. W trakcie kontroli osobistej, policjanci znaleźli przy 17-latku bilet autobusowy w którym zawinięty był zielono-brązowy susz roślinny.

- Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdził narkotester, który wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana. Młody mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju trafił do policyjnego aresztu - informuje policja.

Jak informuje policja, w polskim prawie posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest zagrożone karą 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Obywatel08.12.2014 9:02

Coraz więcej ćpunów w tym mieście.....

Gość08.12.2014 8:49

mówisz, że zioło i ćpanie jest nieszkodliwe? zobacz na rudego z wlkp, tak mu odbiło, ze został bezdomnym i wylądował w psychiatryku.

Gość07.12.2014 18:54

Jan, ale tym, którzy nie mają mózgu przecież nie zaszkodzi.

wszczykujee marhuanen07.12.2014 17:53

o mnie nie pisaliscie jak mnie zlapali, co za dyskriminacja

do jan06.12.2014 13:06

więzienie, procesy sądowe też niszczą mózg. Używki są, były i będą, ale kpiną jest, ze państwo za jedne zamyka, a za inne nie. Bo alkohol też jest bardzo szkodliwy.

jan06.12.2014 11:06

Trawka niszczy mózg ale wiadomo że ci co ją palą to mówíą że jest nieszkodliwa a każdy normalny wie że po jej spożyciu człowiek dużo zapomina i nie jest sobą.

Gość06.12.2014 9:24

Piszecie, że palenie marychy jest nieszkodliwe, to dlaczego pod jej wpływem małolaty zachowują się, jak małpy? To nawet śmieszny widok, jak podskakują, machają rękami i robią głupie miny.

Pokaż wszystkie opinie (14)