Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 grudnia 2014

Małolepszy i Gałuszka wiceprzewodniczącymi

Małolepszy i Gałuszka wiceprzewodniczącymi
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Norbert Małolepszy z PiS i Damian Gałuszka z Jastrzębskiej Wspólnoty zostali wybrani na wiceprzewodniczących rady miasta. Ich wybór miał miejsce podczas poniedziałkowej sesji rady miasta.

8 grudnia podczas sesji rady miasta wybierano członków prezydium rady. Oprócz zaprzysiężenia nowego prezydenta, głosowano nad wyborem wiceprzewodniczących. Jedynymi kandydatami byli Norbert Małolepszy i Damian Gałuszka. Ten ostatni, był już wiceprzewodniczącym w poprzedniej kadencji.

Platforma Obywatelska nie zaproponowała swojego kandydata. - W kuluarach mówiło się, że każda zaproponowana przez nas kandydatura zostanie odrzucona. Nie było więc sensu wystawiać swojego kandydata, skoro i tak zostałby odrzucony - mówi Roman Foksowicz z PO.

Podobnie jak w poprzedniej kadencji, Platforma Obywatelska nie będzie miała swojego przedstawiciela w prezydium rady.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Jest nowa koalicja w Radzie Miasta? Jest nowa koalicja w Radzie Miasta?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
Ruptawa12.12.2014 20:47

Gałuszka to słaby radny. Dla swojej dzielnicy prócz biletów do kina nie potrafił cokolwiek zrobić!!!

Gość12.12.2014 14:19

Realista, Hetmanowa rządzi dopiero kilka dni a ty już gadasz że ona nie umie nic. Żałosne. Daj sie wykazać

realista12.12.2014 12:09

To Prezydent ma negocjować z klubami jak nie umie to po co się pchała .Janecki też nie zawsze miał większość a umiał się dogadać -mądry chłop szkoda go -macie ludziska costa chcieli

do gościa11.12.2014 6:57

Platforma się obraziła i nie chciała funkcji w komisjach. jak nie wiesz to głupio nie komentuj!!!!!! nawet nie chcieli nikogo w prezydium rady miasta bo sie obrazili, a jest miejsce dla 3 vicków

kacper10.12.2014 22:38

byle do zwycięstwa

wow10.12.2014 22:38

extra

Gość10.12.2014 20:47

Zobaczcie jak rozdzielili komisje... Żenada! Nawet jednego vice nie dali nikomu z PO ani SLD ! Zemsta Matusiaka za wygraną Hetman !

Pokaż wszystkie opinie (29)