Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
10 grudnia 2014

2:1 z Cracovią. Z autobusu na taflę

2:1 z Cracovią. Z autobusu na taflę
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali wyjazdowy mecz z Comarch Cracovią 1:2. Jastrzębianie z powodu korków na drodze przyjechali na lodowisko z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem.

Z powodu opóźnień, mecz rozpoczął się o godzinie 19:00, a nie o planowanej 18:30. Na lodowisku lepiej radzili sobie gospodarze, którzy w pierwszej tercji dyktowali tempo gry. W 10. minucie pierwszego gola strzelił Filip Stoklasa, który w poprzednim sezonie reprezentował JKH.

Druga tercja nie zaczęła się dobrze dla podopiecznych Roberta Kalabera. W 22. minucie druga bramkę dla Cracovii zdobył Jarosław Kłys. Jastrzębianie radzili sobie lepiej, choć ciągle to ich rywale prowadzili. JKH okazje do n nadrobienia strat miał, ale krakowskiej bramki bardzo dobrze strzegł Radziewski.

Bramka dla Jastrzębia padła dopiero w 48. minucie. Jej autorem był Mateusz Rompkowski, który celnie oddał strzał z niebieskiej linii. Ożywienia hokeiści JKH zaczęli mocniej atakować bramkę Radziewskiego, ale ten nie dał się pokonać. Trzy punkty zostały w Krakowie.

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
1:0 - 09:11 - Filip Stoklasa - Marek Kalus
2:0 - 21:55 - Jarosław Kłys - Patrik Valčák
3:0 - 47:37 - Mateusz Rompkowski - Volodymyr Aleksyuk, Maciej Urbanowicz (4/3)

Comarch Cracovia: Radziszewski (Robert Kowalówka) - Noworyta, Adrian Kowalówka, Pasiut, Słaboń, Sebastian Kowalówka - Kruczek, Kłys, McCauley, Valčák, Fojtik - Liotti, Dąbkowski, Stoklasa, Kozłowski, Kalus - Witowski, Wiśniewski.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Urbanowicz - Górny, Bryk, Kulas, Polodna, Danieluk - Aleksyuk, Pastryk, Marzec, Steber, Drzewiecki - Kantor, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do adama11.12.2014 17:39

Co z tego że dobra gra jak nic punktów?

Adam11.12.2014 9:10

Co tu gadać dobre akcje były jak sie patrzy na mecz to jest i gra i składnia ale brakuje wykończenia. Tyle strzałów poza bramke i nie dokładne strzały na PUSTĄ bramke.

do gość10.12.2014 20:13

To ile stali w korku?5 godzin?Co za bajki opowiadasz?

Gość10.12.2014 14:40

wyjechali wcześniej na mecz ale na autostradzie był poważny wypadek z ofiarami i stali w korku a tego nie da się przewidzieć i przecież dzień wcześniej nie będą do Krakowa jechać bo "coś" się może wydarzyć. Ty jak idziesz do pracy też nie wychodzisz 3 godziny wcześniej bo może się po drodze "coś" stać tylko wychodzisz tyle prędzej ile trzeba.

Adamus10.12.2014 12:11

To nie mogli szybciej wyjechać na ten mecz?Teraz zapewne będą tłumaczenia że przegrali bo rozgrzewki nie mieli kiedy zrobić....