Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
12 grudnia 2014

WOŚP w Jastrzębiu szuka wolontariuszy

WOŚP w Jastrzębiu szuka wolontariuszy

Po raz kolejny nasze miasto przyłącza się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktualnie sztab WOŚP szuka wolontariuszy i utalentowanych osób chętnych do występów.

23. Finał WOŚP odbędzie się 11 stycznia. W tym roku pieniądze zbierane są na sprzęt diagnostyczny oraz godną opiekę ludzi w podeszłym wieku.

Rekrutacja wolontariuszy trwa tylko o 15 grudnia. Szczegóły można znaleźć na www.wospjastrzebie.pl lub pisząc na wospjastrzebiee@gmail.com.

Jednocześnie sztab WOŚP w Jastrzębiu szuka osób chętnych do występów w Galerii Jastrzębie. Tak jak w poprzednich latach, odbywać się tam będą występy. Na zgłaszanie się, chętni mają czas do 19 grudnia. Należy zgłasząć się na wosp.jastrzebie@gmail.com.

- Poszukujemy talentów, z którymi stworzymy całodniowe SHOW. Jeśli śpiewasz, tańczysz, grasz, czarujesz, jesteś akrobatą lub masz inny talent, o którym jeszcze nie wiemy, ta impreza jest właśnie dla Ciebie - piszą na swojej stronie organizatorzy WOŚP. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
henio16.12.2014 1:51

@Prawdomowny:

Prywatyzacja szpitali? Również i ja czekam na to....

Ojj, Będzie się działo!

znawca_tematu15.12.2014 17:18

No, no. Nie ma to jak wspierać fundację oszusta i kombinatora.

Prawdomowny15.12.2014 15:30

Ciekawe, ze w tym kraju najwiekszy posluch i sympatie zdobywaja dzieci SBkow i innej masci pasozytow. Przekret na przekrecie, znikajace miliony, niejasne rozliczenia w magicznie powiazanych spolkach WOSP, Mrowka cala i Zloty melon no ale po co o tym pisac, mowic. Najwazniejsze jest 'si siee siema robta coo chceeta' ale najpierw do puszki kasa a potem morda w kubel. Nie zaslaniajcie sie hipokryci tekstami o chorych, potrzebujacych dzieciach bo gdzie sie nie ruszyc tam mala, wielka tragedia ale bez ukladow na darmowa transmisje w tv i pomocy sasiadow nie wspominajac juz o spoleczenstwie. Czekam na dzien prywatyzacji szpitali i tego sprzetu za bezcen, ciekawe co wtedy powiecie.
@Janek: gratuluje poczucia humoru w kwestii 'calosc pieniedzy' - serio, usmialem sie :)
Pozdrawiam myslacych..

Janek15.12.2014 11:57

Do Olek A czy Jurek Owsiak odpowiada za służbę zdrowia ? To jego wina że tak to działa i to przez niego są kolejki ? on tylko pomaga jego fundacja zbiera pieniądze kupuje sprzęt dla szpitali. jak by wyglądały niektóre oddziały w szpitalach bez sprzętu który kupił za pieniądze zebrane na WOŚP ? Tylko PIS potrafi coś takiego zniszczyć wodzu kaczor powiedział, że to be i cały moher teraz twierdzi że WOŚP to przekręt

henio15.12.2014 11:55

Elbląg - pierwsze miasto wyleczone z owsiakomanii. Gratuluję! :)

Skoro nieprawidłowości zostały potwierdzone nawet przez polskie skorumpowane sądownictwo, cała ta farsa powinna zostać zakazana.

Janek15.12.2014 10:26

Widać chamskie zachowanie beretów z pisu. Owsiak nie ma z tego ani złotówki już nie raz pokazywał rozliczenia fundacji, są one zresztą dostępne. Całość pieniędzy idzie na sprzęt dla szpitali. Wy berety wspomagajcie rydzyka jemu oddawajcie pieniądze.

Olek14.12.2014 21:29

Leming na Owsiaka "kasę" daje, a straszy człowiek prze lata w kolejce do specjalisty wystaje.

Pokaż wszystkie opinie (20)