Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
14 grudnia 2014

Trzy punkty Jastrzębskiego z Częstochową

Trzy punkty Jastrzębskiego z Częstochową
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pewne zwycięstwo odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla w piątkowym meczu z AZS-em Częstochowa. MVP spotkania został Michał Łasko.

Wyjazdowe spotkanie Pomarańczowych rozpoczęło się od zepsutej rywali. Jastrzębianie prowadzili na pierwszej przerwie dwoma punktami, ale chwilę później zespół gospodarzy wyszedł na prowadzenie. Po drugiej przerwie technicznej podopieczni Roberto Piazzy odrobili punkty i utrzymali prowadzenie do końca seta (21:25).

Początku drugiego seta do udanych zaliczyć nie mogli zawodnicy AZS-u. Jastrzębski Węgiel od początku punktował i nie dał żadnych szans gospodarzom. Ostatecznie jastrzębianie wygrali drugą partię 25:11.

Kolejnego seta lepiej rozpoczęli częstochowianie (4:1). Błędy gospodarzy dały niewielkie prowadzenie Jastrzębskiemu Węglowi. AZS szybko wyrównał, ale to jastrzębianie prowadzili na drugiej przerwie. Prowadzenie utrzymali już do końca (20:25) i wygrali cały mecz 3:0.

AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel 0:3 (21:25, 11:25, 20:25)

AZS Częstochowa: Udrys, Marcyniak, de Amo, Napiórkowski, Szymura, Janeczek, Stańczak (libero) oraz Chilko, Buczek, Pietkiewicz, Przybyła.

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Masny, Pajenk, Czarnowski, Bartman, Wojtaszek (libero) Filippov, Malinowski, Kańczok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!