Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
15 grudnia 2014

85-latek i 90-latka pobili się. "Chce mnie zabić!"

85-latek i 90-latka pobili się. "Chce mnie zabić!"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę rano, w jednym z bloków przy osiedlu Gwarków doszło do awantury małżeńskiej. Kłótnia przerodziła się w rękoczyny. 85-letni mężczyzna zakrwawiony trafił do szpitala.

O zdarzeniu policjanci otrzymali informację od mieszkańca, który zaniepokoił się krzykami dochodzącymi zza drzwi sąsiada. Mundurowi po przybyciu na miejsce usłyszeli wołanie kobiety, która krzyczała, że mąż chce ją zabić. Policjanci weszli do mieszkania wyważając drzwi.

- W mieszkaniu zastali zakrwawionego 85-latka oraz jego 90-letnią żonę. Okazało się, że małżonkowie pokłócili się, a ich ostra wymiana zdań szybko przerodziła się w rękoczyny. Na miejsce przybyło pogotowie ratunkowe, które po udzieleniu pomocy staruszkom, przewiozło mężczyznę do szpitala - informuje policja.

Teraz sytuację rodziny będzie monitorował dzielnicowy, który sprawdzi czy był to incydent jednorazowy czy jednak wcześniej dochodziło do podobnych awantur między małżonkami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
SJZ6817.12.2014 12:18

Dramat tak rozpoczął się.
Ona chciała a on nie!
(czytaj nie mógł, dostał więc"bęcki")

anty17.12.2014 12:05

a co mnie to obchodzi, a co ciebie to obchodzi, ze baba z chłopem się pobili? Co policję to obchodzi? A jak interweniowali to czemu rozgłasza to na cały świat? Problemy małżeńskie na cały świat rozgłaszają? DLACZEGO? Robią ludziom koło pióra. Małżonkowie jutro moze się pogodzą, a ci ......... xxx, zrobili im koło pióra i ich prywatne problemy opublikowali.

do anty17.12.2014 9:41

Dla ciebie to jest normalne?Jesteś z Manhhatanu czy z Gagarina?

anty16.12.2014 13:53

po co informować o czymś takim? To normalne w Polsce, że się ludzie żenią, a potem leją po pyskach, niektórzy to lubią. Policja nie powinna interweniować. Jakby jakaś para lubiła BDSM to też policja by interweniowała?

big16.12.2014 13:24

jak ja se przypomne żeś ty dziewicą nie była

Mieszkaniec 16.12.2014 7:55

A ja się pytam, gdzie byli rodzice ? ;)

Wincent15.12.2014 19:23

A mówią że młodzi tacy źli a tu staruchom odwaliło...

Pokaż wszystkie opinie (9)