Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
22 grudnia 2014

Zarząd JSW spotka się ze związkami

Zarząd JSW spotka się ze związkami
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

22 grudnia zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotka się ze związkowcami i przedstawi plan niezbędnych działań które mają pomóc spółce odzyskać płynność finansową.

Zarząd założył, że w roku 2015 ceny węgla nie wzrosną. Na tej podstawie został stworzony plan działań, który spółka chce wprowadzić w życie.

- Wciąż funkcjonujemy w trudnym otoczeniu makroekonomicznym, ale podejmujemy działania, aby zminimalizować tego negatywne skutki. Przyjęliśmy kluczowe założenie o konieczności zrównoważenia wpływów i wydatków w planie operacyjnym na rok 2015  i z tym wyzwaniem wszyscy w Spółce musimy się wspólnie zmierzyć - mówi wiceprezes JSW ds. ekonomicznych, Robert Kozłowski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
zdziś30.12.2014 12:38

Do Alojza
Od kiedy to pracuje się w zawale?, nawet rabunkarze wykonują swoja robotę z pod zabudowanego stropu, nie zazdroszczę Ci tej roboty i pracuj w świeżym prądzie powietrza , bo widać, że SiG nie przygotowało Cię do zawodu.

Gość28.12.2014 12:33

zapewne wtedy sie spotka jak ci w warszawie stwierdza ze wiecej juz nie mozna tak jawnie oszukiwac spoleczenstwa i wszystko zostanie zrzucona na jarka, ktorego odwolaja i na jego miejsce dadza nowego "znawce" przemyslu weglowego

Benek27.12.2014 18:16

A kiedy zarząd spotka się z ABW, CBA i prokuratorem????

trety27.12.2014 12:22

jeden na drugiego i tak w koło Macieju ....

do do gornik27.12.2014 0:54

wiesz co to jest ironia???

do górnik26.12.2014 16:12

Dobry trolling jak 7 lat pracuje na dole nie usłyszalem nawet w zartach takich słów od kolegi górnika że nam sie nalezy a ty piszesz to na forum takie dyrdymaly mogl napisac ktos kto podstawówke konczyl 15lat

alojz_z_alojzowa26.12.2014 16:09

ciekawe ilu alojzów by zmieniło zdanie jakby tak zjechało i przerobili szychtę na ścianie, jak bd robił całą szychtę w zawale gdzie brakuje powietrze, i zobaczysz jak skutki są po przegraniu to wtedy zrozumiesz za co górnik zarobi tyle ile zarobi ... to nie jest praca w biurze, ze przyjedziesz autem, wjedziesz windą i siądziesz przy komputerze... my musimy czesto naginać po kilka km z buta w 1 stronę, i nie po prostym tylko pod takie golgoty ze byście sie obsrali przed samą szychtą...dlaczego alojzy mówicie żeby odebrac nam górnikom przywileje ? kto wam bronił robić w górnictwie ? pytam się kto ? jesteście zwykłymi wężami,którzy by zabili drugą osobe za to że ma 5 zł więcej na wypłacie ! a i zapomniałbym jesteście miętkie fajki , i się boicie ! BOICIE, dlatego praca na dole dla Was nie jest ! może dalej gdybać żeby nam zabrali itp ale każdy jest kowalem swojego losu, ichcesz dupać na budowie do 65 do będzie , kopalnia i górnictwo jest dla mężczyzn nie dla mamlasów.... ja jestem dumny, że jestem z rodziny górniczej, kontynuje tradycje rodzinne , jestem kibicem górniczego klubu sportowego i mieszkam w górniczym wydobywczym królestwie !, dodam jeszcze tylko czzemu nam mają zabrać 14 , skoro nauczycielki mają 14 pensje a za co he ? , i dla przykładu węże jadowite powiem wam, że sam nie mam 14 pensji pracując w kopalni bo robie pod SiGiem ale jestem całym sercem z bracią górniczą abym in nie zabrali !!!! a wy zawistne polaczki węże jadowite do roboty ! bo bd całe życie robic za najniższa :)

Pokaż wszystkie opinie (37)