Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
22 grudnia 2014

Zarząd JSW spotka się ze związkami

Zarząd JSW spotka się ze związkami
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

22 grudnia zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotka się ze związkowcami i przedstawi plan niezbędnych działań które mają pomóc spółce odzyskać płynność finansową.

Zarząd założył, że w roku 2015 ceny węgla nie wzrosną. Na tej podstawie został stworzony plan działań, który spółka chce wprowadzić w życie.

- Wciąż funkcjonujemy w trudnym otoczeniu makroekonomicznym, ale podejmujemy działania, aby zminimalizować tego negatywne skutki. Przyjęliśmy kluczowe założenie o konieczności zrównoważenia wpływów i wydatków w planie operacyjnym na rok 2015  i z tym wyzwaniem wszyscy w Spółce musimy się wspólnie zmierzyć - mówi wiceprezes JSW ds. ekonomicznych, Robert Kozłowski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
zdziś30.12.2014 12:38

Do Alojza
Od kiedy to pracuje się w zawale?, nawet rabunkarze wykonują swoja robotę z pod zabudowanego stropu, nie zazdroszczę Ci tej roboty i pracuj w świeżym prądzie powietrza , bo widać, że SiG nie przygotowało Cię do zawodu.

Gość28.12.2014 12:33

zapewne wtedy sie spotka jak ci w warszawie stwierdza ze wiecej juz nie mozna tak jawnie oszukiwac spoleczenstwa i wszystko zostanie zrzucona na jarka, ktorego odwolaja i na jego miejsce dadza nowego "znawce" przemyslu weglowego

Benek27.12.2014 18:16

A kiedy zarząd spotka się z ABW, CBA i prokuratorem????

trety27.12.2014 12:22

jeden na drugiego i tak w koło Macieju ....

do do gornik27.12.2014 0:54

wiesz co to jest ironia???

do górnik26.12.2014 16:12

Dobry trolling jak 7 lat pracuje na dole nie usłyszalem nawet w zartach takich słów od kolegi górnika że nam sie nalezy a ty piszesz to na forum takie dyrdymaly mogl napisac ktos kto podstawówke konczyl 15lat

alojz_z_alojzowa26.12.2014 16:09

ciekawe ilu alojzów by zmieniło zdanie jakby tak zjechało i przerobili szychtę na ścianie, jak bd robił całą szychtę w zawale gdzie brakuje powietrze, i zobaczysz jak skutki są po przegraniu to wtedy zrozumiesz za co górnik zarobi tyle ile zarobi ... to nie jest praca w biurze, ze przyjedziesz autem, wjedziesz windą i siądziesz przy komputerze... my musimy czesto naginać po kilka km z buta w 1 stronę, i nie po prostym tylko pod takie golgoty ze byście sie obsrali przed samą szychtą...dlaczego alojzy mówicie żeby odebrac nam górnikom przywileje ? kto wam bronił robić w górnictwie ? pytam się kto ? jesteście zwykłymi wężami,którzy by zabili drugą osobe za to że ma 5 zł więcej na wypłacie ! a i zapomniałbym jesteście miętkie fajki , i się boicie ! BOICIE, dlatego praca na dole dla Was nie jest ! może dalej gdybać żeby nam zabrali itp ale każdy jest kowalem swojego losu, ichcesz dupać na budowie do 65 do będzie , kopalnia i górnictwo jest dla mężczyzn nie dla mamlasów.... ja jestem dumny, że jestem z rodziny górniczej, kontynuje tradycje rodzinne , jestem kibicem górniczego klubu sportowego i mieszkam w górniczym wydobywczym królestwie !, dodam jeszcze tylko czzemu nam mają zabrać 14 , skoro nauczycielki mają 14 pensje a za co he ? , i dla przykładu węże jadowite powiem wam, że sam nie mam 14 pensji pracując w kopalni bo robie pod SiGiem ale jestem całym sercem z bracią górniczą abym in nie zabrali !!!! a wy zawistne polaczki węże jadowite do roboty ! bo bd całe życie robic za najniższa :)

Pokaż wszystkie opinie (37)