Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
27 grudnia 2014

Bracia pobili się przed świętami. Przyczyną alkohol

Bracia pobili się przed świętami. Przyczyną alkohol
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W nocy z 23 na 24 grudnia, dwaj bracia pobili się ze sobą podczas alkoholowej libacji. Byli tak pijani, że nie mogli poddać się badaniu na alkomacie.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Katowickiej. Policja interweniowała tam w sprawie awantury do jakiej doszło między dwójką braci. Podczas spożywania alkoholu, wywiązała się między nimi sprzeczka, która szybko przerodziła się w bójkę. 27 i 31-latek nie robili sobie z nic z obecności policjantów i bili się nawet w ich obecności.

- Żaden z nich nie był w stanie poddać się badaniu na alkomacie. Jastrzębianie trzeźwieją w policyjnym areszcie - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Mąż bije żonę, czyli przemoc w rodzinie Mąż bije żonę, czyli przemoc w rodzinie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gen. Molibden31.12.2014 0:42

E tam 24 zasiedli razem do wieczerzy wigilijnej

mieszkaniec bloku 630.12.2014 21:59

Widziałem jak wpadli do klatki i wyskoczyli na 6 piętrze na które jechałem. Nie prosili. Jeden najbardziej pijany próbował dyskutować, pięknie dostał w dziób i uciekł. Reszta dostał po kopie. Przez jakiś czas był całkowity spokój. Nikt nie stał na klatce.

Napotkany30.12.2014 11:50

Coraz częściej zanim dojedzie policja, interweniuje 2-3 nieznanych mężczyzn. Mają dar przekonywania. Nie ma chętnych do sprzeciwiania się ich prośbom. Mają mocniejsze argumenty. Gdy radiowóz przyjedzie już jest spokój.

gość29.12.2014 11:31

Do jan. Nic nie poradzisz, takich ludzi nie przekonasz, piją to niech piją a najlepiej niech się jeszcze zachleją.

Ufffffffffff..........28.12.2014 21:13

A już myślałem, że to o naszych bliźniaków chodzi...

jan28.12.2014 11:24

Jak ktoś nie umie pić to po co się za to zabiera?

ćpunek28.12.2014 9:28

Dobrze,że pili tylko alkohol bo jakby ćpali i palili coś nielegalnego w tym zapyziałym kraju to by im szajba odbiła a tak tylko pili legalny alkohol który nikomu nie szkodzi i jest LEGAL :) AJAJAJ CO ZA GŁUPI KRAJ !!!!!

Pokaż wszystkie opinie (8)