Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
27 grudnia 2014

Bracia pobili się przed świętami. Przyczyną alkohol

Bracia pobili się przed świętami. Przyczyną alkohol
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W nocy z 23 na 24 grudnia, dwaj bracia pobili się ze sobą podczas alkoholowej libacji. Byli tak pijani, że nie mogli poddać się badaniu na alkomacie.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Katowickiej. Policja interweniowała tam w sprawie awantury do jakiej doszło między dwójką braci. Podczas spożywania alkoholu, wywiązała się między nimi sprzeczka, która szybko przerodziła się w bójkę. 27 i 31-latek nie robili sobie z nic z obecności policjantów i bili się nawet w ich obecności.

- Żaden z nich nie był w stanie poddać się badaniu na alkomacie. Jastrzębianie trzeźwieją w policyjnym areszcie - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gen. Molibden31.12.2014 0:42

E tam 24 zasiedli razem do wieczerzy wigilijnej

mieszkaniec bloku 630.12.2014 21:59

Widziałem jak wpadli do klatki i wyskoczyli na 6 piętrze na które jechałem. Nie prosili. Jeden najbardziej pijany próbował dyskutować, pięknie dostał w dziób i uciekł. Reszta dostał po kopie. Przez jakiś czas był całkowity spokój. Nikt nie stał na klatce.

Napotkany30.12.2014 11:50

Coraz częściej zanim dojedzie policja, interweniuje 2-3 nieznanych mężczyzn. Mają dar przekonywania. Nie ma chętnych do sprzeciwiania się ich prośbom. Mają mocniejsze argumenty. Gdy radiowóz przyjedzie już jest spokój.

gość29.12.2014 11:31

Do jan. Nic nie poradzisz, takich ludzi nie przekonasz, piją to niech piją a najlepiej niech się jeszcze zachleją.

Ufffffffffff..........28.12.2014 21:13

A już myślałem, że to o naszych bliźniaków chodzi...

jan28.12.2014 11:24

Jak ktoś nie umie pić to po co się za to zabiera?

ćpunek28.12.2014 9:28

Dobrze,że pili tylko alkohol bo jakby ćpali i palili coś nielegalnego w tym zapyziałym kraju to by im szajba odbiła a tak tylko pili legalny alkohol który nikomu nie szkodzi i jest LEGAL :) AJAJAJ CO ZA GŁUPI KRAJ !!!!!

Pokaż wszystkie opinie (8)