Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 grudnia 2014

51-latek nie żyje. Zatruł się czadem

51-latek nie żyje. Zatruł się czadem
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W nocy z 24 na 25 grudnia strażacy interweniowali w jednym z mieszkań na ulicy Wielkopolskiej. 51-letni lokator zatruł się czadem i zmarł.

Do pożaru doszło w mieszkaniu na 9. piętrze budynku. To nie ogień był największym zagrożeniem, ale czad. Dym pojawił się w mieszkaniu i na klatce schodowej. Ewakuowano kilku mieszkańców bloku.

W środku mieszkania znajdował się mężczyzna. Mimo prób reanimacji ratownikom nie udało się go uratować.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
axa30.12.2014 15:30

zamiast kupować czujnik, który i tak się zepsuje za chwilę, trzeba po prostu być czujnym. Innymi słowy: czuwaj.

ekonom28.12.2014 11:35

Tak na marginesie do Gościa;Spółdzielnie maja instalować na klatkach czujniki? i co wszystkich lokatorów obciążyć kosztami! Ja kupiłem czujnik za ponad 60 zł który wykrywa spaliny i gaz więc nie potrzebuje dodatkowo płacić to jedno a po drugie czujnik na klatce nie spełnia swego zadania ponieważ zanim gaz dojdzie do czujników to w mieszkaniu już będą ofiary! Taki czujnik montuje się w łazience w bliskiej odległości od piecyka gazowego a nie na klatce schodowej.

Mar28.12.2014 9:44

Myślę, że też masz racje, ale przede wszystkim częsta i dokładna kontrola wentylacji w blokach. Tym bardziej w sezonie grzewczym.

Gość27.12.2014 14:19

Spółdzielnie mogłyby np. co 3 piętra zainstalować na klatkach czujniki gazu, bo przy tylu specjalistach prowadzących remonty i instalujących urządzenia gazowe, niebezpieczeństwo jest spore.