Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
28 grudnia 2014

JKH przegrał z Tychami. Odpadł z Pucharu Polski

JKH przegrał z Tychami. Odpadł z Pucharu Polski
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

27 grudnia w Krakowie jastrzębianie rozgrywali mecz z GKS-em Tychy. Podopieczni Roberta Kalabera przegrali 6:1 i dopadli z dalszej walki o puchar.

Jastrzębianie mecz rozpoczęli fatalnie. Już 30 sekund po jego rozpoczęciu przegrywali 0:1, a 31 sekund później już 0:2. Na listę strzelców wpisali się Łukasz Sokół i Pavel Mojzis. JKH w tej tercji nie strzelił żadnego gola.

Początek drugiej tercji w wykonaniu hokeistów z Jastrzębia był lepszy niż w pierwszej. Jednak podczas żadnej z kilku groźnych akcji nie padł gol. Trafienie zaliczyli ponownie tyszanie. Najpierw bramkę zdobył Maxim, Kartoshkin, a później, po zmianie Odrobnego na Zabolotnego, drugiego gola strzelił Adam Bagiński. Jastrzębianie nie potrafili podnieść się z porażki. To tyski GKS kontrolował grę na lodowisku. Na 3 sekundy przed zakończeniem tercji czwartą bramkę na konto Tychów zdobył Kacper Guzik.

W trzeciej tercji jastrzębianie walczyli o honorowego gola. Udało im się to w 54. minucie, kiedy bramkarza z Tychów pokonał Jan Steber. Wcześniej jednak w 52. minucie do bramki JKH ponownie krążek wrzucił Bagiński.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)
0:1 - 00:30 - Łukasz Sokół - Michał Woźnica, Bartłomiej Pociecha
0:2 - 01:01 - Pavel Mojžíš - Jarosław Rzeszutko
0:3 - 27:15 - Maxim Kartoshkin - Radosław Galant
0:4 - 27:55 - Adam Bagiński - Michał Woźnica
0:5 - 39:57 - Kacper Guzik - Jurij Kuzin, Jarosław Rzeszutko
0:6 - 51:12 - Adam Bagiński - Michał Woźnica, Łukasz Sokół (5/4)
1:6 - 53:36 - Jan Steber - Mateusz Bryk, Kamil Górny (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (od 27:16 Zabolotny) - Aleksyuk, Rompkowski, Urbanowicz, Bondariev, Laszkiewicz - Górny, Bryk, Danieluk, Steber, Kulas - Němeček, Protivný, Ł. Nalewajka, Plichta, Drzewiecki - Kantor, Pastryk, Przygodzki, R. Nalewajka, Marzec.

GKS Tychy: Žigárdy (Sobecki) - Sokół, Pociecha, Woźnica, Bagiński, Vitek - Besch, Wanacki, Galant, Kartoshkin, Kolusz - Mojžíš, Ferenc, Kuzin, Rzeszutko, Guzik oraz Kotlorz, Różycki, Majoch.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!