Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 stycznia 2015

Filipowicz nową radną. Weszła za Budę

Filipowicz nową radną. Weszła za Budę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Małgorzata Filipowicz z Sojuszu Lewicy Demokratycznej rozpoczęła sprawowanie mandatu radnego. We wtorek 30 grudnia złożyła ślubowanie podczas sesji rady miasta.

Nowa radna zajęła miejsce Janusza Budy, który objął funkcję zastępcy prezydenta miasta. Małgorzata Filipowicz zdobyła 191 głosów. Startowała z okręgu nr 3.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Jest nowa koalicja w Radzie Miasta? Jest nowa koalicja w Radzie Miasta?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
do do olo06.01.2015 20:25

Te pisiorku sam klamiesz , wasze obietnice powtorzyliscie w ulotkach z poprzedniej kampanii, a podobno mieliscie władze w radzie i swojego niejako prezydenta...12 lat i co, inwestycje buble, drogie, nieterminowo oddane itp itd praca dla młodych, hm 12 lat czekales za swojej władzy to poczekaj sobie kolejny miesiąc najpierw trzeba spłacić wasz dług 80 baniek z lat 2003 do 2005

Sasanka06.01.2015 16:49

"Filipowicz nową radną. Weszła za Budę". Wszyscy powinni wejść za budę i tam zostać :]

Daniel05.01.2015 23:47

Co się dziwić ... szary kowalski mówi i robi ...nauczyciele ... dyplomik dla pana, a może tego pana wyróżnić... a może bankiecik ... a może przesuńmy to bagno postawiły tu pałac ...

do olo05.01.2015 1:58

darmowa komunikacja, wynajęcie wszystkich pasarzy w podziemiu, dochodowe imprezy w hali sportowej - to są wszystko brednie przedwyborcze, ale cieszy mnie chociaż to, że o tym wiecie, platfuski, wiecie, ze kłamiecie :D
Janecki, tak, zbłaźnił się z tym OWN i z ulicą Libowiec - bez chodników w terenie zabudowanym, za to to nawet ktoś karnie powinien ospowiedzieć/ "Autostradę" zbudowali z Bzia do Ruptawy - paranoja, tym bardziej, że kilka km dalej, w Pielgrzymowicach, chodniki są przy takich samych drogach.
No, ale to już inny temat.

do olo05.01.2015 0:11

a gdzie są nowe miejsca pracy dla młodych???

olo04.01.2015 19:36

kiedy darmowa komunikacja????...zanim zadasz te pytanie to odpowiedz mi gdzie jest OWN, jeszcze raz gdzie jest OWN...obiecaliście i od 12 lat nie jest to zrobione, a oczekujesz po 2 miesiącach darmowej komunikacji, kończ oszczedź wstydu

do do Gienio04.01.2015 15:22

Ale kiedy????

Pokaż wszystkie opinie (25)