Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 stycznia 2015

4:2 z Naprzodem. Rozstrzygnięcie w III tercji

4:2 z Naprzodem. Rozstrzygnięcie w III tercji
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

30 grudnia hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrali na swoim lodowisku spotkanie z Naprzodem Janów. Jastrzębianie wygrali 4:2.

Pierwsza tercja była wyrównana. Mimo, że faworytem byli jastrzębianie, nie udało im się jednak strzelić gola. Dopiero druga tercja przyniosła zmianę wyniku.

Pierwszy gol padł nie całe dwie minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony. Davida Zabolotnego w bramce pokonał Michał Gryc. Kilka minut później wyrównujące trafienie zdobył Artem Bondariev. Jastrzębianie mogli strzelić więcej goli grające w przewadze, ale zawiodła skuteczność.

Kolejna tercja była najciekawsza. Już w 43. minucie bramkę dla JKH zdobył Michal Plichta. Niespełna 10 minut później na listę strzelców wpisał się Łukasz Nalewajka. Było już 3:1 dla JKH. Kontaktowego gola w 54. minucie strzelił Łukasz Podsiadło. Napięcie wzrosło po bójce Łukasza Nalewajki z Wojciechem Stachurą. Obaj zawodnicy wylądowali na ławce kar. Czwartą już bramkę dla JKH zdobył w ostatniej minucie Artem Bondariev, posyłając gumę do pustej bramki.

JKH GKS Jastrzębie - MUKS Naprzód Janów 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
0:1 - 21:49 - Michał Gryc - Marcin Frączek, Anton Klementyev
1:1 - 25:46 - Artem Bondariev - Mateusz Rompkowski, Volodymyr Aleksyuk
2:1 - 42:17 - Michal Plichta - Mateusz Danieluk, Jan Steber
3:1 - 50:41 - Radosław Nalewajka - Martin Przygodzki
3:2 - 53:08 - Łukasz Podsiadło - Mariusz Jakubik, Michał Działo (4/3)
4:2 - 59:54 - Artem Bondariev - Leszek Laszkiewicz (pusta bramka)

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Odrobny) - Aleksyuk, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Urbanowicz - Protivný, Bryk, Świerski, Steber, Danieluk - Němeček, Pastryk, Plichta, Ł. Nalewajka, Drzewiecki - Górny, Kantor, Marzec, R. Nalewajka, Przygodzki.

MUKS Naprzód Janów: Napnenko (M. Elżbieciak) - Działo, Podsiadło, Stachura, Jakubik, Sękowski - Vrana, Klementyev, Gryc, Frączek, Pohl - Rasikoń, Kossakowski, Holy, Piper, Ł. Elżbieciak - Sarna, Kulik, Radwan, Rajski, Sośnierz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!