Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 stycznia 2015

Karne w Sanoku. JKH wraca na tarczy

Karne w Sanoku. JKH wraca na tarczy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

2:1 wygrali sanoczanie w meczu z JKH GKS Jastrzębie. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebne były karne. Hokeiści Ciarko Sanok są teraz na 2. miejscu w tabeli, a jastrzębianie na czwartym.

ierwszej tercji kibice nie doczekali się goli. Pierwszy padł dopiero na początku drugiej odsłony. W 25. minucie krążek do bramki JKH wrzucił Robert Kostecki. Na 35 sekund przed końcem tercji jastrzębianie, za sprawą Łukasza Nalewajki, wyrównali na 1:1.

Trzecia odsłona była wyrównana. Mimo wielu okazji z obu strona, żadna z drużyn nie mogla cieszyć się z gola. Tak samo było w dogrywce i o wygranej zdecydować miały karne.

Te wszyły lepiej gospodarzom. W trzeciej serii lepiej od Leszka Laszkiewicza poradził sobie Michael Cichy, który strzelił zwycięskiego gola  dla swojej drużyny.

Ciarko PBS Bank KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 2:1 k. (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 2:1) 
1:0 - 24:58 - Robert Kostecki - Martin Richter, Michael Cichy
1:1 - 39:25 - Łukasz Nalewajka - Leszek Laszkiewicz, Maciej Urbanowicz
2:1 - 65:00 - Michael Cichy (decydujący rzut karny)

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Pitton (Skrabalak) - Williams, Dutka, Danton, Pietrus, Endál - Richter, Zaťko, Šinágl, Vozdecký, Cichy, Kostecki - Rąpała, Turoň, Strzyżowski, Wilusz, Biały - K. Ćwikła, Demkowicz, Wanat, R. Ćwikła, Mermer.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Odrobny) - Aleksyuk, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Urbanowicz - Protivný, Bryk, Świerski, Steber, Danieluk - Němeček, Pastryk, Plichta, Ł. Nalewajka, Drzewiecki - Górny, Kantor, Marzec, R. Nalewajka, Przygodzki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!