Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 stycznia 2015

Jest nowy plac zabaw. Za 335 tys. zł

Przy Szkole Podstawowej nr 20 w Zespole Szkół nr 11 pojawił się nowy plac zabaw. Obiekt został wybudowany w ramach rządowego programu "Radosna szkoła".

Prace objęły budowę placu zabaw wraz z remontem pobliskich schodów oraz zagospodarowanie terenu przy szkole. Nowy plac zabaw kosztował łącznie pond 335 tysięcy złotych, z czego dofinansowanie z Urzędu Wojewódzkiego wyniosło ponad 115 tysięcy złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
hehe08.01.2015 23:25

synki, przetarg na to to jeszcze za poprzedniej kadencji, dzieciątka:D To są właśnie dzieci PO, przecinają wstążki pod czymś do czego rączki nie przyłożyli - na wszystkich szczeblach.

Abelard 07.01.2015 11:25

Po co nam plac zabaw przecież mamy dosyć sporo placów zabaw w innych rejonach naszego miasta. Nie lepiej było by przeznaczyć te pieniądze na dobudowania zjeżdżalni na jakimś innym placu zabaw ?

Gość06.01.2015 21:40

Przy tej szkole powinien już dawno być Orlik!!!!! Należy się dzieciom z os. VI, a może nie? Co na to radni z tego okręgu?

Do Olek06.01.2015 20:28

Pewnie że dobry prognostyk na przyszłość. I dobrze żeby nie zmarnować tego zwrotem do JSW, bo przecież obecnego prezesa wylansował na to stanowisko PIS - to dla tych z ubogą wiedzą.

olek06.01.2015 9:43

Dobry prognostyk na przyszłość , żeby tylko tego nie zmarnować zwrotem kasy do JSW . Prezydent i Marszałek są z PO , gdyby jeszcze była kasa na dofinansowanie projektów z Unii byłoby super. Niezaleznie od wszystkiego i tak wierzę że będzie lepiej .

hehe05.01.2015 20:55

to dzięki PO>?