Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 stycznia 2015

Jest nowy plac zabaw. Za 335 tys. zł

Przy Szkole Podstawowej nr 20 w Zespole Szkół nr 11 pojawił się nowy plac zabaw. Obiekt został wybudowany w ramach rządowego programu "Radosna szkoła".

Prace objęły budowę placu zabaw wraz z remontem pobliskich schodów oraz zagospodarowanie terenu przy szkole. Nowy plac zabaw kosztował łącznie pond 335 tysięcy złotych, z czego dofinansowanie z Urzędu Wojewódzkiego wyniosło ponad 115 tysięcy złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
hehe08.01.2015 23:25

synki, przetarg na to to jeszcze za poprzedniej kadencji, dzieciątka:D To są właśnie dzieci PO, przecinają wstążki pod czymś do czego rączki nie przyłożyli - na wszystkich szczeblach.

Abelard 07.01.2015 11:25

Po co nam plac zabaw przecież mamy dosyć sporo placów zabaw w innych rejonach naszego miasta. Nie lepiej było by przeznaczyć te pieniądze na dobudowania zjeżdżalni na jakimś innym placu zabaw ?

Gość06.01.2015 21:40

Przy tej szkole powinien już dawno być Orlik!!!!! Należy się dzieciom z os. VI, a może nie? Co na to radni z tego okręgu?

Do Olek06.01.2015 20:28

Pewnie że dobry prognostyk na przyszłość. I dobrze żeby nie zmarnować tego zwrotem do JSW, bo przecież obecnego prezesa wylansował na to stanowisko PIS - to dla tych z ubogą wiedzą.

olek06.01.2015 9:43

Dobry prognostyk na przyszłość , żeby tylko tego nie zmarnować zwrotem kasy do JSW . Prezydent i Marszałek są z PO , gdyby jeszcze była kasa na dofinansowanie projektów z Unii byłoby super. Niezaleznie od wszystkiego i tak wierzę że będzie lepiej .

hehe05.01.2015 20:55

to dzięki PO>?