Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
7 stycznia 2015

WOŚP już w niedzielę. Kto wystąpi?

WOŚP już w niedzielę. Kto wystąpi?

Tegoroczny WOŚP w Jastrzębiu odbędzie się w Galerii Jastrzębie i na placu przed kinem Centrum. Impreza rozpocznie się o godzinie 13:45.

Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, w Galerii Jastrzębie zaprezentują się utalentowani jastrzębianie. Będą też licytacje. Na scenie przed kinem Centrum wystąpią Rise Up, Jinx, Earth Collapse, Sari Ska Band, Ziemia Zakazana, Akurat, Hope, Koniec Świata. Koncerty rozpoczną się o 13:45. Na kilka minut po godzinie 20:00 zaplanowano "światełko do nieba".

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
Olek11.01.2015 14:43

Orkiestra gra i dużo szumu robi,a służba zdrowia tonie.Dzisiaj właśnie w kościele na tacę dałem.Dlaczego? Bo Dobro wybrałem.

Gość11.01.2015 10:57

nie rozumiem braku/trudności dostępności informacji na temat akcji WOŚP. Wstyd, aby instytucje usługowe zajmowały się promowaniem tej akcji. Nie wiadomo co o której godz. bak licytacji internetowych - żenujące. Jak zwykle jastrzebie kulturowo odbiega od innych miast i wsi. Ale coż .... zawsze możemy pojechać sobie do Żor, Rybnika i Pałowic - możnaby i do KAtowic, ale jak - jak jest jeden przewoźnik, który w takich dniach ma nadstan ludzi.

Mieszkaniec10.01.2015 21:40

Jak widać nawet w jastrzębiu mieszkają ludzie dający się ponieść zakłamaniu jakie ma w sobie RM, Pospieszalski i ogłaszający sensacje o J. Owsiaku tuż przed zbiórką. Czy to nie jest atak przemyślany i przygotowany? Dam więcej niż normalnie. Ja skorzystałem już w szpitalu z urządzeń, które kupili. Z monitora na OIOM-mie. I nie w szpitalu w Jastrzębiu.

Spokojny10.01.2015 21:33

Jan Pospieszalski to ten gość od którego wszyscy stronią. Pracuje dla kościelnego betonu RM. Jego słowa są tyle warte co gadanie biskupów. Czyli nic.

Żywioł10.01.2015 21:29

Czy Koniec Świata wystąpi na koniec jako zapowiedź przyszłości. :-) Pozdrawiam wszystkich zbierających datki jak i dających. W tym roku, z powodu napastliwości na WOŚP i Jurka Owsiaka dam dwa razy więcej niż normalnie dawałem. To nie jest dużo. Każdy zrobi jak chce.

Olek10.01.2015 17:06

Jak informuje serwis wPolityce.pl, Jan Pospieszalski ujawnił, że Jerzy Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w czasach PRL pracował w firmie polonijnej "Carpatia" Jana Załuski, która była przykrywką dla wojskowych służb specjalnych. Sam Załuska miał być wieloletnim konfidentem komunistycznego wywiadu, a w III RP pracował dla WSI.

- Myśmy wtedy ciułali na stare używane golfy diesle, a nagle się okazuje, że Jurek jeździ wielkim, wypasionym land roverem, ponieważ został zatrudniony w firmie polonijnej "Carpatia". Jak większość firm polonijnych, prawdopodobnie ta również była zakładana przez ludzi resortu MSW, czyli ludzi służb specjalnych - mówił Pospieszalski.

Ewka09.01.2015 23:02

Ludzie! Co komu do tego na co ktoś inny wydaje pieniądze! Niedawno był u mnie ksiądz po kolędzie.Dałam mu 50 zł na nowy samochód, ministrantom 10 na wycieczkę, dam i Owsiakowi na przystanek Woodstok.

Pokaż wszystkie opinie (29)