Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 stycznia 2015

Prezydent powołała zespół doradców i asystentów

Prezydent powołała zespół doradców i asystentów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, prezydent Anna Hetman powołała zespół asystentów i doradców. Asystentką została Anna Świderska, a stanowisko doradcy i jednocześnie pełnomocnika ds. młodych objął Paweł Świderski.

Anna Świderska ma 32 lata. Ukończyła filologię polską na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a także studia podyplomowe z zarządzania oświatą w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Obecnie studiuje logopedię w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Świderska ma za sobą doświadczenie dziennikarskie, które zdobyła pracując jako reporter w redakcji kulturalno-oświatowej lubelskiego redia eR oraz w redakcji Mediarun.pl, najstarszego polskiego portalu poświęconego marketingowi, mediom i reklamie. Świderska dbała również o wizerunek firm i osób realizując wiele projektów. Pracowała również jako PR Manager w jednej z najlepszych agencji reklamowych w Polsce - OS3.

Paweł Świderski ma 34 lata. Jest absolwentem psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończył także studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, pedagogiki w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi, a także Studium Przeciwdziałania Patologii Społecznej w Krakowie. Świderski pracował jako psycholog i terapeuta w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Lublinie, Środowiskowym Domu Samopomocy w Świdniku, Ośrodku Profilaktyki Środowiskowej (pracownik-wolontariusz), Terenowym Ośrodku Fundacji Praesterno w Lublinie (pracownik-wolontariusz), Szkole Podstawowej nr 3 w Rydułtowach, Zespole Szkół Specjalnych nr 10 oraz Przedszkolu Specjalnym w Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju. Współpracując z Centrum Fizjoterapii OLMED zdobył doświadczenie trenerskie prowadząc szkolenia z zakresu komunikacji. Świderski jest wykładowcą w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, gdzie prowadzi wykłady z zakresu psychologii.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
anna12.12.2015 10:40

klika swiderskich- nieudacznikow ale za to koneksje mieli od kilku lat,

Pyza31.01.2015 10:05

Ale żeby Bunia?

bolo19.01.2015 15:27

Posadki za udział w spocie wyborczym , słabo to wygląda .

iwona13.01.2015 8:22

a jak pracuje się naszym urzędnikom pod nowym szefostwem? mam nadzieje ,że wreszcie zadowoleni i teraz będą milsi dla petentów, a o kompetencjach już nie wspomnę

andrzej12.01.2015 21:24

Świderski to chyba mąż i żona - na pewno dostali po 7.000 tys. zł nie biorąc za nic odpowiedzialności jako doradcy. Czekamy na kolejne "nominacje"

mieszczoch12.01.2015 21:21

Czyli "kolesiostwo" masakra obawiam się że będziemy wołać "Marian wróć"!!!

menel 12.01.2015 10:00

no tak administracja się rozrasta nic nowego

Pokaż wszystkie opinie (38)