Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
12 stycznia 2015

6:2 z Comarch Cracovią. Dobra gra JKH

6:2 z Comarch Cracovią. Dobra gra JKH
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębianie wygrali 6:2 z zespołem z Krakowa. Tym samym podopieczni Roberta Kalabera umocnili swoją pozycję w tabeli. Znajdują się na 3. miejscu z dorobkiem 72 punktów.

Tempo spotkania od pierwszych minut było szybkie. Pierwszą bramkę trafili krakowianie. W 7. minucie do bramki Zabolotnego trafił Marcin Wisniewski. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Dwie minuty później wyrównał Maciej Urbanowicz.

Więcej goli padło w drugiej odsłonie. W 24. minucie na 2:1 podwyższył Petr Polodna. Tym razem to rywale z Krakowa gonili wynik. Udało im się wyrównać w 31. minucie za sprawą Josefa Fojtika. W tej tercji na listę strzelców wpisali się jeszcze jastrzębianie - Jan Steber i Artem Bondariev. Było 4:2.

Przewaga wniosła trochę spokoju w grę JKH GKS-u Jastrzębie. To jednak nie koniec bramek. W 50. minucie na piątą bramkę dla gospodarzy zdobył ponownie Steber, a sześć minut później na 6:2 podwyższył Mateusz Danieluk.

JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
0:1 - 06:38 - Marcin Wiśniewski - Marek Wróbel, Maciej Kruczek
1:1 - 08:26 - Maciej Urbanowicz - Mateusz Danieluk
2:1 - 23:41 - Petr Polodna - Artem Bondariev, Mateusz Rompkowski
2:2 - 30:27 - Josef Fojtik - Tomasz Kozłowski
3:2 - 35:39 - Jan Steber - Maciej Urbanowicz, Tomáš Protivný
4:2 - 39:50 - Artem Bondariev - Mateusz Rompkowski (5/4)
5:2 - 49:58 - Jan Steber - Mateusz Danieluk, Maciej Urbanowicz
6:2 - 55:57 - Mateusz Danieluk - Mateusz Bryk, Maciej Urbanowicz

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Odrobny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Polodna - Bryk, Protivný, Urbanowicz, Steber, Danieluk - Górny, Kantor, Kulas, Ł. Nalewajka, Plichta - Pastryk, R. Nalewajka, Przygodzki, Marzec.

Comarch Cracovia: Radziszewski (R. Kowalówka) - Noworyta, A. Kowalówka, S. Kowalówka, Słaboń, Pasiut - Liotti, Wajda, McCauley, T. Kozłowski, Fojtik - Maciejewski, Kłys, Fraszko, Stoklasa, Kalus - Witowski, Kruczek, Wiśniewski, Wróbel, Kisielewski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
menel 12.01.2015 9:57

byłem dlatego wygrali :) tak wysoko :)
wcześniej nie chodziłem miałem focha :P