Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
Queens Chicken
13 stycznia 2015

Areszt dla wandala. Grozi mu 12 lat więzienia

Areszt dla wandala. Grozi mu 12 lat więzienia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na 12 lat więzienia może trafić 32-latek. Mężczyzna dopuścił się rozboju oraz uszkodzenia kilku samochodów. Znany jest już jastrzębskim stróżom prawa. W poniedziałek został aresztowany.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku 32-latek zaatakował mężczyznę wychodzącego z dworca autobusowego. Zabrał mu kurtkę, w której znajdował się telefon komórkowy oraz pieniądze. To jednak nie wszystko. Zatrzymany ma na swoim koncie jeszcze inne przewinienie.

- Pod koniec listopada 32-latek trafił do policyjnego aresztu w związku z demolowaniem zaparkowanych przed marketem samochodów. Straty oszacowano wówczas na kilkaset złotych - informuje policja.

32-latek oczekuje teraz w areszcie na proces sądowy. Spędzi tam najbliższe 3 miesiące, a za kratki może trafić nawet na 12 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Negocjator14.01.2015 16:11

A dlaczego nie wyślą go do kopalni lub do innej morderczo ciężkiej roboty. Tam by odrobił wszystkie sterty jakie ponieśli normalni ludzie a przy tym by zarobił na swoje utrzymanie. A jak miałby jakąś niechęć do pracy to można go od razu odwieźć do pomieszczenia przy cmentarnej kaplicy.

do ...13.01.2015 14:56

Miał pomarańczowy szalik

Gość13.01.2015 12:29

pewnie amator trawki.. bo to teraz modne ćpać i robić burdel.

...13.01.2015 10:56

Pewnie kibic GKS.