Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 stycznia 2015

Areszt dla wandala. Grozi mu 12 lat więzienia

Areszt dla wandala. Grozi mu 12 lat więzienia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na 12 lat więzienia może trafić 32-latek. Mężczyzna dopuścił się rozboju oraz uszkodzenia kilku samochodów. Znany jest już jastrzębskim stróżom prawa. W poniedziałek został aresztowany.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku 32-latek zaatakował mężczyznę wychodzącego z dworca autobusowego. Zabrał mu kurtkę, w której znajdował się telefon komórkowy oraz pieniądze. To jednak nie wszystko. Zatrzymany ma na swoim koncie jeszcze inne przewinienie.

- Pod koniec listopada 32-latek trafił do policyjnego aresztu w związku z demolowaniem zaparkowanych przed marketem samochodów. Straty oszacowano wówczas na kilkaset złotych - informuje policja.

32-latek oczekuje teraz w areszcie na proces sądowy. Spędzi tam najbliższe 3 miesiące, a za kratki może trafić nawet na 12 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Negocjator14.01.2015 16:11

A dlaczego nie wyślą go do kopalni lub do innej morderczo ciężkiej roboty. Tam by odrobił wszystkie sterty jakie ponieśli normalni ludzie a przy tym by zarobił na swoje utrzymanie. A jak miałby jakąś niechęć do pracy to można go od razu odwieźć do pomieszczenia przy cmentarnej kaplicy.

do ...13.01.2015 14:56

Miał pomarańczowy szalik

Gość13.01.2015 12:29

pewnie amator trawki.. bo to teraz modne ćpać i robić burdel.

...13.01.2015 10:56

Pewnie kibic GKS.