Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
13 stycznia 2015

Niedługo kolejne spotkanie JSW ze związkowcami

Niedługo kolejne spotkanie JSW ze związkowcami
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

14 stycznia po południu Zarząd JSW ponownie ma się spotkać ze związkami zawodowymi by omówić działania mające na celu przywrócenie spółki do lepszej kondycji.

Poprzednie spotkanie odbyło się 8 stycznia. Związkowcy odmówili rozmów. Tłumaczyli, że zła sytuacja finansowa JSW to wina zarządu spółki, a zmiany, które chcą wprowadzić nie uratują firmy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość16.01.2015 9:50

A kiedy ktoś się weźmie za te tłuste koty ze związków. W głowie się nie mieści żeby w jednej firmie było 50 związków zawodowych. Ciepłe posadki, imprezki za cudzą kasę, łapówy za przyjęcie do pracy. Tego bronią 'wielcy' związkowcy a górników mają gdzieś.

Górnik14.01.2015 12:44

A załogi nie mogą powiedzieć "spadajcie" związkowcom? Czy nie wystarczy jeden związek? Nie zauważyliście, że w związkach siedzą lebry a prawdziwi działacze? Zwłaszcza w Solidarności. Przecież to bardziej partia polityczna a nie związek zawodowy. Dzięki ich działalności upadły stocznie. Tam gdzie nie ma ZZ Solidarność tam firmy się rozwijają. Dziś wszędzie się zapie... a nie pracuje spokojnie.

big14.01.2015 8:36

45 związków zawodowych w jsw , koszt 11mln. 150 związków w kompani

hajer14.01.2015 3:19

Górnictwo potrzebuje reform. Polecam ten materiał video.

http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/jak-feniks-z-popiolow,505735.html 

do naiwnych13.01.2015 21:57

https://www.facebook.com/zarobkigornikow 

jeszcze raz, zeby wszyscy szczekacze i inne zawistne polaczki zobaczyly ze gornicy NIE zarabiaja
az tak duzo

ben13.01.2015 21:17

Obniżyć pensje o połowę

do naiwnych13.01.2015 21:07

ale wy ludzie jestescie naiwni, cisna wam ten kit w tv a wy wszystko łykacie, rzadowi jakos nie oplacaja sie te 4 kopalnie ale dziwne ze znalazl sie juz na nie nabywca, ktory kiedys ....byl powiazany z KW, zaloze sie ze jak przejmnie te kopalnie to za 2-3 lata stana sie bardzo dochodowe, tak jak kiedys skazywana na pozarcie kop. Silesia; czesi, niemcy im sie oplaca wydobywac wegiel ale nam???jak zwykle nie, wszystko jest u nas od dupy strony...co za kraj..

Pokaż wszystkie opinie (15)