Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 stycznia 2015

Piłkarze GKS-u przygotowują się do sezonu

Piłkarze GKS-u przygotowują się do sezonu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Podopieczni Grzegorza Łukasika wznowili przygotowania po zimowej przerwie. Teraz trenują przed trzecioligowymi rozgrywkami. Pierwszy trening już się odbył.

Na pierwszym treningu pojawiło się 26 zawodników. Nie było Mateusz Deege i Tomasza Kocerby. Ten pierwszy narzeka na ból w kolanie i czeka go kilkudniowa przerwa. Kocerba natomiast przejdzie operację wstawienia kręgu i najwcześniej do treningów wróci na początku lutego. Zabrakło Bartosz Wojtkowa (odchodzi do Granicy Ruptawa) i Michała Adamczyka (wyjechał na stałe do Niemiec).

Na murawie przy ul. Kościelnej pojawili się też nowi zawodnicy - Daniel Szczepan (Górnik Pszów) oraz Jakub Świerczek, Kacper Kawula, Oskar Mazurkiewicz i Marcin Ryszka (wszyscy ze szkółki piłkarskiego MOSiR).

Najbliższe dni to wyczerpujące treningi pod okiem Damiana Zawieruchy, trenera odpowiedzialnego za przygotowanie fizyczne drużyny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
6213.01.2015 16:59

Przetrzepać im du*ska po zimowej przerwie :)))

Oldfans13.01.2015 14:57

Pierwsza trójka jest jak najbardziej w naszym zasięgu w tym sezonie,powodzenia!