Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
15 stycznia 2015

17-latek podejrzany o pobicie zatrzymany

17-latek podejrzany o pobicie zatrzymany
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce policjantów wpadł 17-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który niedawno pobił 20-latka. Za czyn będzie odpowiadał jak osoba dorosła. Grozi mu kara 3 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę na ulicy Podhalańskiej. Wracającego z dyskoteki 20-latka zaatakowała grupa osób. Jeden z mężczyzna zadał mu cios w tył głowy, a reszta zaczęła bić 20-latka po całym ciele.

- Zajmujący się sprawą kryminalni ustalili, że jednym ze sprawców pobicia jest 17-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Okazało się, że tego samego dnia między mężczyznami doszło w lokalu do wymiany zdań, która do tego stopnia zdenerwowała nastolatka, że postanowił "dać nauczkę" 20-latkowi - informuje policja.

17-latek przyznał się do pobicia. Teraz policja szuka pozostałych napastników. Młodemu jastrzębianinowi grozi 3-letni pobyt w więzieniu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
anonim17.01.2015 1:15

oczywiscie wiekszość tekstu wymyslona przez policje :)

ada16.01.2015 20:05

Bohaterzy w grupie...

podwwładny 15.01.2015 11:35

Gimbaza