Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
16 stycznia 2015

Spowodował kolizję na oczach policjantów

Spowodował kolizję na oczach policjantów
fot. Marta Bulejak

15 stycznia na ulicy Wrocławskiej doszło do kolizji z udziałem samochodów osobowych. Całe zajście widzieli policjanci z jastrzębskiej drogówki.

Według ustaleń, 32-letni kierowca volkswagena podczas cofania uderzył w prawidłowo zaparkowanego opla corsę. Przejeżdżający obok policjanci zauważyli kolizję i podjechali na miejsce. Okazało się, że jastrzębianin był nietrzeźwy. Miał w organizmie prawie promil alkoholu.

- O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd. Oprócz utraty praw jazdy grozi mu kara nawet dwóch lat więzienia - informuje policja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!