Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
16 stycznia 2015

Dwa koncerty noworoczne? Ogromne zainteresowanie

Dwa koncerty noworoczne? Ogromne zainteresowanie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

30 stycznia w kinie Centrum odbędzie się koncert noworoczny organizowany przez miasto. Zaproszenia rozeszły się w kilka godzin. Zainteresowanie było tak duże, że prezydent miasta zdecydowała o zorganizowaniu drugiego koncertu.

Liczba chętnych do wzięciu udziału w koncercie noworocznym przerosła oczekiwania organizatorów. W związku z tym drugi koncert ma się odbyć na początku lutego - najprawdopodobniej w piątek 6 lutego.

- Osoby, którym nie udało się otrzymać wejściówek na koncert, a pragnące wziąć w nim udział, będą mogły to zrobić w innym terminie - informuje Urząd Miasta.

Podczas koncertu wystąpią Soliści Opery Śląskiej oraz Baletu Opery Śląskiej. O oprawę muzyczną koncertu zadba Orkiestra Opery Śląskiej pod dyrekcją Tadeusza Serafina.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość19.01.2015 11:15

To mamy "igrzyska" zamiast chleba! przecież taki koncert kosztuje, skąd pani prezydent pozyska pieniądze skoro w budżecie miasta są braki! Jeśli wszystkie pieniądze pójdą na imprezy zamiast inwestycje nie przybędzie miejsc pracy dla młodych itd.

heh18.01.2015 18:51

za darmo to się rozeszły, heh, jakby któryś miał wydać 2 zł to koncert byłby odwołany z powodu braku zainteresowania.

Gość18.01.2015 13:42

Za ten darmowy bilet nikt nie bedzie demolował sali to nie bilet na mecz naszej piłkarskiej ekstraligi i nie ten poziom jak rzekłby pan prezes znanej partii.

Do wyborcy18.01.2015 12:15

A ty potrafisz logicznie mysleć??
Darmową komunikację można zrobić ale nie w krótkim czasie,jak nie masz pojęcia o takich rzeczach na czym polegają to zamilcz dziecinko.

gggg18.01.2015 11:42

Jaką muzykę można posłuchać, chyba do spania no ludzie to wszędzie by poszli .

wyborca17.01.2015 21:53

A p. Ania nasza prezydent niech zajmie sie obiecaną komunikacją miejską!!! a nie jakimiś koncertami

Deta17.01.2015 18:43

Proponuję symboliczną kwotę za wstęp na taki koncert. Stosuję ten sposób w szkole pracując z dziećmi. Z doświadczenia wiem, że jeżeli coś jest za darmo, to tego ludzie nie szanują. Pozdrawiam.

Pokaż wszystkie opinie (11)