Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
16 stycznia 2015

Dwa koncerty noworoczne? Ogromne zainteresowanie

Dwa koncerty noworoczne? Ogromne zainteresowanie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

30 stycznia w kinie Centrum odbędzie się koncert noworoczny organizowany przez miasto. Zaproszenia rozeszły się w kilka godzin. Zainteresowanie było tak duże, że prezydent miasta zdecydowała o zorganizowaniu drugiego koncertu.

Liczba chętnych do wzięciu udziału w koncercie noworocznym przerosła oczekiwania organizatorów. W związku z tym drugi koncert ma się odbyć na początku lutego - najprawdopodobniej w piątek 6 lutego.

- Osoby, którym nie udało się otrzymać wejściówek na koncert, a pragnące wziąć w nim udział, będą mogły to zrobić w innym terminie - informuje Urząd Miasta.

Podczas koncertu wystąpią Soliści Opery Śląskiej oraz Baletu Opery Śląskiej. O oprawę muzyczną koncertu zadba Orkiestra Opery Śląskiej pod dyrekcją Tadeusza Serafina.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość19.01.2015 11:15

To mamy "igrzyska" zamiast chleba! przecież taki koncert kosztuje, skąd pani prezydent pozyska pieniądze skoro w budżecie miasta są braki! Jeśli wszystkie pieniądze pójdą na imprezy zamiast inwestycje nie przybędzie miejsc pracy dla młodych itd.

heh18.01.2015 18:51

za darmo to się rozeszły, heh, jakby któryś miał wydać 2 zł to koncert byłby odwołany z powodu braku zainteresowania.

Gość18.01.2015 13:42

Za ten darmowy bilet nikt nie bedzie demolował sali to nie bilet na mecz naszej piłkarskiej ekstraligi i nie ten poziom jak rzekłby pan prezes znanej partii.

Do wyborcy18.01.2015 12:15

A ty potrafisz logicznie mysleć??
Darmową komunikację można zrobić ale nie w krótkim czasie,jak nie masz pojęcia o takich rzeczach na czym polegają to zamilcz dziecinko.

gggg18.01.2015 11:42

Jaką muzykę można posłuchać, chyba do spania no ludzie to wszędzie by poszli .

wyborca17.01.2015 21:53

A p. Ania nasza prezydent niech zajmie sie obiecaną komunikacją miejską!!! a nie jakimiś koncertami

Deta17.01.2015 18:43

Proponuję symboliczną kwotę za wstęp na taki koncert. Stosuję ten sposób w szkole pracując z dziećmi. Z doświadczenia wiem, że jeżeli coś jest za darmo, to tego ludzie nie szanują. Pozdrawiam.

Pokaż wszystkie opinie (11)