Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
20 stycznia 2015

Arki Bożka: Przewracali i niszczyli kosze

Arki Bożka: Przewracali i niszczyli kosze
fot. Straż Miejska

Dwie osoby zostały zatrzymane w związku z niszczeniem koszy na śmieci przy ul. Arki Bożka. Wszystko widzieli strażnicy miejscy.

Dwójka jastrzębian uatrakcyjniła sobie piątkowy wieczór przewracając betonowe kosze na śmieci. Jeden z nich wtoczyli na jezdnię ul. Arki Bożka. Później wandale postanowili wyładować swoją złość na plastikowym koszu na śmierci stojącym przy bloku.

- Zachowanie to nie uszło uwadze strażników miejskich patrolujących ten rejon miasta, dzięki czemu udało się uniknąć poważniejszych konsekwencji bezmyślnego postępowania - informuje straż miejska.

Jeden z mężczyzn przyjął mandat karny za wykroczenia. Drugi, 17-latek nie przyznał się do winy wobec czego został sporządzony wniosek do sądu o ukaranie go. Dodatkowym obciążeniem będzie to, że nastolatek miał 2 promile alkoholu. Chłopak został odebrany z komendy przez rodzica.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Potraktował plac zabaw jak wychodek Potraktował plac zabaw jak wychodek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Piotr26.01.2015 8:46

Przewracane Kosze na smieci pomagaja rozladowac emocje podpitym imprezowiczom. Gdyby nie przewracali koszy pewnie bili by innych po ryjach. Proponuje ustawic na miescie makiety koszy na smieci specjalnie przeznaczone do rozladowywania agresji młodziezy.

Mieszkaniec22.01.2015 16:35

Jaki mandat ? Miesięczna, ciężka praca na rzecz miasta bardzo dokładnie rozliczna przez Straż Miejską, to powinien być najniższy wymiar kary. "Mandat zapłacą rodzice i po problemie " - tak rozumują takie szczyle.

do eugena22.01.2015 7:39

Jak ktoś chce to prace znajdzie ale młodzi są teraz tak rozpieszczani przez rodziców że po prostu nie chce im się pracować.

Gość21.01.2015 9:44

Eugen, to nie brak pracy, to głupota.

do eugen21.01.2015 8:17

Co ty pieprzysz eugen? Pracy nie ma? Frustracja? Po prostu alkohol i idiotyzm.

eugen21.01.2015 1:11

Widać pracy nie ma, rząd z tym problemem kompletnie sobie nie radzi a frustracja musi gdzies wyjsc to normalne. A policja i straż miejska robią wielkie haloooo

Obiektyw20.01.2015 23:28

Pani psycholog powiedziala ze trzeba z nimi rozmawiac; jakie to szczescie ze mamy psychologow; jak sobie swiat bez nich radzil 100 lat temu?

Pokaż wszystkie opinie (13)