Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 stycznia 2015

Pies uwięziony na małej wysepce

W nocy z 19 na 20 stycznia mieszkańcy osiedla Zdrój słyszeli wycie psa. Okazało się, że mały pies znajduje się na małej wysepce w parku przy ul. Żeromskiego.

Zaniepokojona mieszkanka zadzwoniła na straż miejską z informację o "żałosnym, powtarzającym się od dłuższego czasu wyciu psa". Strażnicy zlokalizowali źródło dźwięku. Pies znajdował się na wysepce w parku przy ul. Żeromskiego (za hotelem Dąbrówka). Nie wiadomo jak pies na nią się dostał, jednak nie miał zamiaru przepłynąć na drugi brzeg.

Na miejsce wezwano strażaków, którzy pomogli zwierzęciu opuścić pułapkę. Pies trafił w ręce rakarza i przebywa teraz w schronisku dla zwierząt.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstanie parking przy ulicy Jagiełły Powstanie parking przy ulicy Jagiełły

Aquapark powstanie na Poznańskiej? Aquapark powstanie na Poznańskiej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!