Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 stycznia 2015

Uderzył w "elkę" i uciekł z miejsca kolizji

Uderzył w "elkę" i uciekł z miejsca kolizji
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

65-letni wodzisławianin może stracić prawo jazdy po tym jak spowodował kolizję i uciekł z miejsca z zdarzenia. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Pojazd nauki jazdy jadąc ulicą Armii Krajowej i skręcając w lewo w ulicę Broniewskiego, zatrzymał się i udzielił pierwszeństwa pojazdowi, zgodnie z przepisami. Należytej ostrożności nie zachował jadący za "elką" 65-letni kierowca mercedesa, który uderzył w tył pojazdu.

- Zaraz po zdarzeniu mężczyzna odjechał z miejsca. Sprawca kolizji szybko wpadł jednak w ręce mundurowych. Wtedy też wyszedł na jaw powód jego ucieczki. Okazało się, że 65-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego miał w organizmie ponad 2 promile - informuje policja.

Agresywny mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu kara dwóch lat więzienia oraz utrata prawa jazdy. O jego losie zdecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość21.01.2015 19:02

ciekawe, czy elka była też z Wodzisławia...

pojechali20.01.2015 18:19

Stop Wariatom Drogowym!

obiektyw20.01.2015 15:52

Chyba dobrze, że wprowadzili te rejestracje z rejonizacją. Dzisiaj nikt nie ma wątpliwości, że białe jest białe.

do Standard SWD20.01.2015 12:37

Mylisz się kolego z tymi szlabanami one powinny być na rogatkach ich powiatu żeby nie opuszczali rewiru bo wszędzie stwarzają zagrożenie.

Standard SWD20.01.2015 12:05

Co tu komentować.Kiedy wreszcie zostaną wprowadzone winety dla ,, mieszkańców powiatu wodzisławskiego'' i szlabany na rogatkach naszego miasta?