Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
21 stycznia 2015

Dostał mandat i zaczął wyzywać policjantów

Dostał mandat i zaczął wyzywać policjantów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

20 stycznia policjanci zatrzymali 28-latka, który na wieść, że dostanie mandat za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, zaczął ich wyzywać. Teraz odpowie jeszcze za znieważanie funckjonariuszy publicznych.

Podczas wtorkowego patrolu, policjanci zauważyli na przystanku, na Alei Piłsudskiego kilku mężczyzn spożywających alkohol. W związku wykroczeniem przystąpili do ich legitymowania. Jeden z mężczyzn podał nieprawdziwe dane.

-  Na wiadomość o tym, że w związku z wykroczeniami zostanie ukarany mandatem karnym, mężczyzna stał się agresywny i zaczął wyzywać funkcjonariuszy wulgarnymi słowami - informuje policja.

28-letni jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu. Grozi mu nawet rok więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
popieram policję w tym wypadku24.01.2015 19:55

Powinni to częściej robić.Coraz więcej młodych chodzi pijanych.A przed Tesco tam gdzie są ławeczki często piją.Szczególnie latem.Może teraz tak nie będzie bo wykopano żywopłot.

trolololo22.01.2015 18:18

dzięki Bogu, że pijany, a nie naćpany, bo naćpany to by pewnie pozabijał, a nie tylko bluzgał

Gość22.01.2015 10:08

Ciekaw, że jeżeli knajpa wystawi stoliki na środku chodnika, jak np. robiła to G..ka Ch..a , to nie ma spożywania alkoholu w miejscu publicznym, ale staniesz w tym samym miejscu z puszką, to łamiesz prawo. Dziwnym trafem policja nie widzi jednak, że np. stoliki blokują przejście pieszym.

obiektyw21.01.2015 22:39

Nie ma litości dla pijanych!!! Dobrze, że dostał zimy prysznic od policji, mógł włączyć mu się bohater, przystojniak lub nieśmiertelność. Tylko niewinni by ucierpieli. Mandat, i porządne lanie powinien dostać. W USA nawet najbardziej nawalonemu nie przejdzie przez myśli zwrócić się do policjanta inaczej niż per Pan.

Gość21.01.2015 19:00

mało ciekawy nius: Koleś bluzgał i kłamał bo był pijany....

Funkcjonariusz SB21.01.2015 13:58

Można zastraszyć pewną grupę ludzi przez pewien czas, ale nie można zastraszyć wszystkich ludzi przez cały czas.