Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
21 stycznia 2015

Majówka z MOSiR-em z nową nazwą? Konkurs

Majówka z MOSiR-em z nową nazwą? KonkursPlakat Majówki z 2014 roku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji szuka nowej, rock n' rollowej nazwy na majówkową imprezę na stadionie. Dotychczasowej "Majówce z MOSiR-em" każdy może nadać nową nazwę.

Nowe nazwy imprezy można zgłaszać pisząc na organizacja@mosir.jastrzebie.pl do 1 lutego. Wybrany pomysł zostanie nagrodzony. Nagrodą będzie wizyta za kulisami tegorocznej majówki. Na scenie wystąpią DC/AC (zespół coverujący AC DC), O.S.T.R, a gwiazdą wieczoru będzie Hunter.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
heh25.01.2015 20:10

MOSiR nie powinien zajmować się koncertami, jak sama jego nazwa wskazuje.

Gość.25.01.2015 8:07

Co jak co, ale spodziewałem się czegoś innego. Rozumiem to zróżnicowanie gatunkowo jest, ale zaczekam na Dni Jastrzębia :)

Narzekająca24.01.2015 22:04

Jeśli wam nie odpowiada to może najlepiej niech usuną z naszego miasta również majówkę. Majówka jest imprezą jak ktoś wczesniej napisał przede wszystkim dla młodzieży. I nie tylko dla wybranej grupy słuchaczy jednego gatunku jak widać zróżnicowanie pomiędzy OSTR,a Hunterem. Co ucieszy się zapewne z uśmiechem na twarzy u wielu osób. A jeśli ktoś potrafi tylko narzekać to czemu nie wyprowadzić się gdzieś gdzie nic nie będzie organizowane?

wyborca24.01.2015 21:10

Mam nadzieję że pani prezydent Hetman przewentyluje troszkę MOSiR i może wreszcie się w tym mieście coś zacznie działać!

jan24.01.2015 10:13

to jest impreza przede wszystkim dla młodzieży

do Adam - Gość23.01.2015 23:44

Niestety. Przyjemnie tam nie jest. Zwłaszcza jak się idzie z dziećmi. Zdecydowanie wolę Dni Jastrzębia.

Mieszkaniec23.01.2015 20:52

Ale czad. MOSiR kierowany wciąż przez tą samą niebyt kulturalna i prawdomówna osoba nie zorganizuje czegoś dobrego. Znów będzie nieciekawie i hałaśliwie.

Pokaż wszystkie opinie (18)