Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
26 stycznia 2015

JKH wygrywa z Tychami. Emocje na lodowisku

JKH wygrywa z Tychami. Emocje na lodowisku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dawkę emocji dostarczyli w niedzielę kibicom hokeiści JKH GKS Jastrzębie i GKS-u Tychy. Po zaciętym meczu jastrzębianie wygrali 4:2.

Od pierwszych minut widać było dynamiczną grę obu drużyn. Pierwszy gol padł w 7. minucie. Krązek do bramki Davida Zabolotnego wrzucił Kacper Guzik. Chwilę później jastrzębianie nie pozostali dłużni. Dwa gole w ciągu blisko trzech minut strzelił Leszek Laszkiewicz.

Choć w drugiej tercji bramek nie było, nie brakowało emocji. Jastrzębianie co prawa wrzucili krąąek bramki Stefana Zigardiego, ale sędzia gola nie uznał. - Najprawdopodobniej Urbanowicz skierował krążek do bramki łyżwą, co nie jest dozwolone, gdy zawodnik robi to celowo - informuje JKH.

Najciekawsza była ostatnia tercja. W 49. minucie bramką n 3:1 zdobył Richard Bordowski. W 55. minucie po karze dla Laszkiewicza tyszanie grali w szóstkę zawodników i zdobyli kontaktowego gola na 3:2. Chwilę jastrzębianie znowu grali w osłabieniu. Tym razem karą meczu otrzymał Maciej Urbanowicz, za niesportowe zachowanie. W tym momencie trener GKS-u Tychy postanowił ponowić manewr i ściągnął bramkarza, wprowadzając w pole kolejnego zawodnika. Sytuację jednak wykorzystali jastrzębianie. Petr Polodna skierował krążek do pustej bramki. Losy meczu były już rozstrzygnięte.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!