Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
26 stycznia 2015

Nieudana próba samobójcza na ul. Opolskiej

Nieudana próba samobójcza na ul. Opolskiej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W minioną sobotę na ulicy Opolskiej mężczyzna próbował skoczyć z 10-piętrowego bloku. Udało się go odwieść od popełnienia samobójstwa.

24 stycznia przed godziną 9:00 strażacy otrzymali informację na temat osoby, która próbuje popełnić samobójstwo w jednym z bloków na ulicy Opolskiej. Strażacy przygotowali pojazd z drabiną oraz skokochron, czyli duży materac amortyzujący. Na miejscu były również inne służby, a także policjanci z Wodzisławia, którzy akurat prowadzili czynności na terenie naszego miasta. To oni odwiedli 22-latka od skoku.

- Wysiadając z radiowozu usłyszeli głośne wołanie o pomoc dochodzące z dachu 10-piętrowego wieżowca. Na dachu policjanci zauważyli mężczyznę, który wisiał na tzw. gzymsie  oraz drugą osobę, która go trzymała wołając o pomoc - informuje policja.

Policjanci z pomocą 53-letniego mieszkańca, a także 21-letniego kolegi wciągnęli mężczyznę do środku. Okazało się, że zarówno niedoszły samobójca, jak i jego kolega, byli pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna został przekazany lekarzom, którzy przeprowadzili badania i konsultacje z mężczyzną.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
obiektyw28.01.2015 16:50

To na Opolskiej, na 10p. jest psychiatryk? Oj zmienia się to J-bie, zmienia.

Skoro gość się leczy, to na przepustkę wyszedł pod opieką kogoś. Ten ktoś musiał się nim opiekować. Nie chory powinien pokryć koszty ale opiekun: raz, że podał choremu alko a dwa, że doprowadził do takiej sytuacji.
Swoją drogą to jak oni weszli na dach, czy tam włazy są pootwierane?

xxwzqce28.01.2015 16:20

do chin takiego co chce skoczyć i na najwyższy budynek z nim ,bo te na jastrzębiu są za niskie

Znający temat27.01.2015 15:47

Psychiatryk jest przechowalnią ludzi chorych i tylko załamanych.

T27.01.2015 13:31

Jak jest psychiczny to musi być w psychiatryku. Faszerują bo muszą a co innego mają robić skoro jest na leczeniu i wcale nie mają tam krzywdy. Psychicznego bez leków nie wyleczą, bez faszerowania to by się pozabijali chorzy z chorymi.

Bożena27.01.2015 11:57

Do przeznaczenia. Piszesz że nie mamy co robić tylko siedzimy przed komputerem i wypisujemy głupoty a ty co robisz? też siedzisz przed komputerem i jak widać też jesteś nie lepsza.

przeznaczenie 27.01.2015 11:03

uwazaj żebym ja twojego żywota nie wypełniła ***** na dole... A wy nie macie co robić tylko siedzieć przed komputerem i wypisywac hate zeby dobic człowieka !! bez karnie ? hmm sprobuj to się dowiesz czy bez karnie jak cie zamkna w psyhiatryku i nafaszeruja lekami ...uwierz ze by skoczył nawet jak by był trzeźwy nikt nie wie jakie kto ma powody wiec nie ****** bez sensu bo zakładami ze wy nie jesteście lepsi ..

A...27.01.2015 0:24

Mleka mu dać a nie alkohol, ledwo dorosły i od rana chleje albo całą noc., a praca be? Do wódki trzeba dorosnąć.

Pokaż wszystkie opinie (10)