Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
26 stycznia 2015

Nieudana próba samobójcza na ul. Opolskiej

Nieudana próba samobójcza na ul. Opolskiej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W minioną sobotę na ulicy Opolskiej mężczyzna próbował skoczyć z 10-piętrowego bloku. Udało się go odwieść od popełnienia samobójstwa.

24 stycznia przed godziną 9:00 strażacy otrzymali informację na temat osoby, która próbuje popełnić samobójstwo w jednym z bloków na ulicy Opolskiej. Strażacy przygotowali pojazd z drabiną oraz skokochron, czyli duży materac amortyzujący. Na miejscu były również inne służby, a także policjanci z Wodzisławia, którzy akurat prowadzili czynności na terenie naszego miasta. To oni odwiedli 22-latka od skoku.

- Wysiadając z radiowozu usłyszeli głośne wołanie o pomoc dochodzące z dachu 10-piętrowego wieżowca. Na dachu policjanci zauważyli mężczyznę, który wisiał na tzw. gzymsie  oraz drugą osobę, która go trzymała wołając o pomoc - informuje policja.

Policjanci z pomocą 53-letniego mieszkańca, a także 21-letniego kolegi wciągnęli mężczyznę do środku. Okazało się, że zarówno niedoszły samobójca, jak i jego kolega, byli pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna został przekazany lekarzom, którzy przeprowadzili badania i konsultacje z mężczyzną.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
obiektyw28.01.2015 16:50

To na Opolskiej, na 10p. jest psychiatryk? Oj zmienia się to J-bie, zmienia.

Skoro gość się leczy, to na przepustkę wyszedł pod opieką kogoś. Ten ktoś musiał się nim opiekować. Nie chory powinien pokryć koszty ale opiekun: raz, że podał choremu alko a dwa, że doprowadził do takiej sytuacji.
Swoją drogą to jak oni weszli na dach, czy tam włazy są pootwierane?

xxwzqce28.01.2015 16:20

do chin takiego co chce skoczyć i na najwyższy budynek z nim ,bo te na jastrzębiu są za niskie

Znający temat27.01.2015 15:47

Psychiatryk jest przechowalnią ludzi chorych i tylko załamanych.

T27.01.2015 13:31

Jak jest psychiczny to musi być w psychiatryku. Faszerują bo muszą a co innego mają robić skoro jest na leczeniu i wcale nie mają tam krzywdy. Psychicznego bez leków nie wyleczą, bez faszerowania to by się pozabijali chorzy z chorymi.

Bożena27.01.2015 11:57

Do przeznaczenia. Piszesz że nie mamy co robić tylko siedzimy przed komputerem i wypisujemy głupoty a ty co robisz? też siedzisz przed komputerem i jak widać też jesteś nie lepsza.

przeznaczenie 27.01.2015 11:03

uwazaj żebym ja twojego żywota nie wypełniła ***** na dole... A wy nie macie co robić tylko siedzieć przed komputerem i wypisywac hate zeby dobic człowieka !! bez karnie ? hmm sprobuj to się dowiesz czy bez karnie jak cie zamkna w psyhiatryku i nafaszeruja lekami ...uwierz ze by skoczył nawet jak by był trzeźwy nikt nie wie jakie kto ma powody wiec nie ****** bez sensu bo zakładami ze wy nie jesteście lepsi ..

A...27.01.2015 0:24

Mleka mu dać a nie alkohol, ledwo dorosły i od rana chleje albo całą noc., a praca be? Do wódki trzeba dorosnąć.

Pokaż wszystkie opinie (10)