Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
27 stycznia 2015

35-latek uwięził swoją partnerkę z dziećmi

35-latek uwięził swoją partnerkę z dziećmi
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

35-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju zabarykadował się w mieszkaniu z konkubiną i trójką dzieci. Groził byłej partnerce, że sięgnie po nóż. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

W miniony weekend na osiedlu Chrobrego interweniować musiała policja. Mężczyzna uwięził w mieszkaniu swoją byłą partnerkę z dziećmi. Zabarykadował drzwi i groził kobiecie. Policjanci po przyjeździe na miejsce usłyszeli zza drzwi krzyki i płacz kobiety i dzieci.

- Utrzymując stały kontakt z uwięzioną, policjanci wykorzystali dogodny moment i w asyście straży pożarnej weszli siłą do środka - informuje policja.

35-latek zdążył już ukryć się łazience, jednak został obezwładniony i zatrzymany. Pod eskortą policji przewieziono go do szpitala.

- Wkrótce rozstrzygną się dalsze losy jastrzębianina. Jeżeli okaże się, że mężczyzna był poczytalny, za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem - informuje policja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
wyborca27.01.2015 19:31

I co? Teraz wróci menda do domu, a kobieta z dziećmi będzie musiała szukać lokum w domu samotnej matki?