14°11°
28 stycznia 2015

Jastrzębski Węgiel pokonał mistrza Hiszpanii

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali z CAT Teruel 3:0. Tym samym zespół z Jastrzębia zapewnił sobie awans do rundy play off z drugiego miejsca.

Jastrzębianie prezentowali się bardzo dobrze od początku meczu. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:14, co dawało wysokie nadzieje na jego wygranie. W drugim secie to jednak Pomarańczowi musieli gonić wynik. Sytuacja odwróciła się dopiero pod koniec odsłony kiedy to jastrzębianie wyszli na prowadzenie. Ostatnia set był równie wyrównany i podobnie jak poprzedni rozstrzygnął się dopiero w końcówce. W lepszej dyspozycji byli  podopieczni Roberto Piazzy i to oni wygrali set 25:22, a cały mecz 3:0.

Jastrzębski Węgiel – CAI Teruel 3:0 (25:14, 25:23, 25:22)

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Masny, Pajenk, Czarnowski, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Filippov, Malinowski, Popiwczak.

CAI Teruel: Galic, Altayo, Viciana Mera, Barcala Sanroman, Miszczuk, Ruiz, Rodriguez (libero) oraz Martin, Chourio, Torcello, Diedhiou.

Opinie (10)
do kryzys01.02.2015 11:12

Na hokej idą ochłapy,może z 10procent tego co na siatkę,także wara od hokeja!

Adam01.02.2015 6:08

Czarni Radom-Jastrzymbski Wungiel 3-0....haha

kryzys31.01.2015 0:24

zaprzestać sponsoringu siatkarzy i hokeju i w kasie zostaje 8 mil rocznie

Koliber30.01.2015 13:27

Pieniądze nie zabierają Ci siatkarze, tylko polski rząd, on i UE niszczą polskie górnictwo i resztę gospodarki, a nie jakiś klub co jest sponsorowany przez JSW, mają prawo sobie sponsorować, ale wróg nie jest tam, wróg jest na wiejskiej!

do ja 29.01.2015 21:24

ile dałeś ze swoich zarobków dla siatkarzy. Pokaż pasek.

anty28.01.2015 19:04

"ja" dostanie emeryturę po 45. roku, na którą to będzie zapylać cały kraj poza górnikami, mundurowymi i urzędasami i jeszcze mu źle....

do ja28.01.2015 19:00

auta to nie należą do zawodników i nie ty, łopaciarzu, za nie zapłaciłeś, to inny sponsor, przedstawiciel firmy sprzxedajacej te samochody w Polsce.