Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
28 stycznia 2015

Policja poszukuje świadków wypadku

Policja poszukuje świadków wypadku
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska policja szuka świadków wypadku do jakiego doszło 18 stycznia na ulicy Gagarina. Po zderzeniu z samochodem sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 18 stycznia po północy w rejonie przejazdu kolejowego na ulicy Gagarina. Kierowca jadącego w kierunku Żor samochodu prawdopodobnie wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zderzył się z fordem ka, którym kierowała jastrzębianka.

- Chwilę po zdarzeniu, z pojazdu wysiadło dwóch młodych mężczyzn, którzy po obejrzeniu swojego samochodu, z odległości kilkudziesięciu metrów zapytali kobietę czy nic się jej nie stało, po czym wsiedli do auta i odjechali w kierunku Żor - informuje policja.

Osoby, które mają więcej informacji na temat wypadku proszone są o kontakt z policją.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
jet29.01.2015 18:23

takich powinnismy zastrzelic na miejscu jak zostana zlapani, bo co jesli zabili by komus corke albo syna? bezkarnosc w tym chorym panstwie