Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 lutego 2015

Poseł Gadowski apeluje o porozumienie w JSW

Poseł Gadowski apeluje o porozumienie w JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Krzysztof Gadowski (PO), poseł z Jastrzębia, wystosował apel do stron negocjujących porozumienie w JSW. Chce żeby spółka i górnicy znaleźli rozsądny kompromis.

- Martwi mnie, że wciąż nie osiągnięto oczekiwanego, nie tylko przez mieszkańców naszego miasta, ale przede wszystkim pracowników kopalń, porozumienia - pisze Krzysztof Gadowski.

Poseł pisze zamiast kompromisu obie strony pokazują próbę sił, a w takie atmosferze trudno o jego osiągnięcie.

- Dlatego apeluje do wszystkich stron negocjujących, którym na sercu leży utrzymanie miejsc pracy w JSW i efektywności produkcyjnej kopalń, a także godne wynagrodzenie górnika za ciężką i niebezpieczną pracę pod ziemią, o znalezienie rozsądnego kompromisu - kompromisu, który będzie odzwierciedlał oczekiwania strony związkowej, jak i brał po uwagę kondycję finansową Jastrzębskiej Spółki Węglowej - pisze poseł Gadowski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
sjz2206.02.2015 12:41

Panie Gadowski proszę się skupić na koledze co wykorzystuje swoich pracowników i każe im pracować w domu po godzinach wyliczając noty księgowe

ziomal03.02.2015 16:29

poseł Gadowski się może odPeOwać... Zniszczyliście Polskę bardziej, niż sowiecki reżim... WON!

Mieszkaniec03.02.2015 14:40

Panie Pośle Gadowski ,całe życie Jastrzębianie pana
żywili ze swoich podatków i tak jest pan im wdzięczny
wstyd,wstyd,wstyd!!!

Edi02.02.2015 23:06

Panie Gadowski, niech Pan nie apeluje, tylko pogada ze swoimi kolegami z rządu bo to oni to tego doprowadzili. Jak Pan chce zabłysnąć, to ma Pan dobry moment na to, a takimi apelami to tylko Pan sobie jaja robi

Gość02.02.2015 20:49

Panie Gadowski gdzie pan był do tej pory co pan nie wiedział co sie dzieje a teraz będzie pan sie wypowiadał powinien pan sie wstydzić

Gość02.02.2015 18:31

Panie Pośle oni wiedzą swoje, szkoda mi tych zwykłych zapracowanych górników oni już nic z tego nie rozumieja,wierzą lub nie swoim dyktatorom związkowym ale muszą działać pod dyktando, taka to grupa zawodowa.

Dr. Dick02.02.2015 16:53

Panie Gadowski - oszczędź Pan sobie wstydu. Trzeba było się "martwić" tam na Wiejskiej już wiele lat temu.

Pokaż wszystkie opinie (11)