Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
3 lutego 2015

22-latek kierował pod wpływem narkotyków

22-latek kierował pod wpływem narkotyków
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend w ręce policjantów wpadł 22-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna na widok policjantów wyrzucił narkotyki z samochodu. Grozi mu kara 3 lat więzienia.

Policjanci zatrzymali 22-latka na ulicy Dworcowej. Chwilę po zatrzymaniu pojazdu mężczyzna wyrzucił przez otwarte okno woreczek z zielono-brązowym suszem.

- Substancją, której próbował pozbyć się 22-latek okazała się marihuana. W trakcie kontroli wyszło także na jaw, że mężczyzna nie dopilnował terminu badań technicznych, w związku z czym zatrzymano mu dowód rejestracyjny - informuje policja.

Po badania narkotesterem, okazało się, że sam kierowca znajduje się pod wpływem narkotyków. 22-letni jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu. Oprócz utraty prawa jazdy, grozi mu kara 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!