Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
3 lutego 2015

22-latek kierował pod wpływem narkotyków

22-latek kierował pod wpływem narkotyków
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend w ręce policjantów wpadł 22-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna na widok policjantów wyrzucił narkotyki z samochodu. Grozi mu kara 3 lat więzienia.

Policjanci zatrzymali 22-latka na ulicy Dworcowej. Chwilę po zatrzymaniu pojazdu mężczyzna wyrzucił przez otwarte okno woreczek z zielono-brązowym suszem.

- Substancją, której próbował pozbyć się 22-latek okazała się marihuana. W trakcie kontroli wyszło także na jaw, że mężczyzna nie dopilnował terminu badań technicznych, w związku z czym zatrzymano mu dowód rejestracyjny - informuje policja.

Po badania narkotesterem, okazało się, że sam kierowca znajduje się pod wpływem narkotyków. 22-letni jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu. Oprócz utraty prawa jazdy, grozi mu kara 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!