Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
13 lutego 2015

Cztery kolizje przez śliskie drogi

Cztery kolizje przez śliskie drogi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Aż cztery kolizje drogowe miały miejsce w Jastrzębiu w czwartek 12 lutego. Wieczorem na drogach było bardzo ślisko.

Czwartkowe wahania temperatury spowodowały duże oblodzenie na jastrzębskich drogach. Tylko od godziny 18:00 odnotowano cztery kolizje.

Jedna z nich miała miejsce na ulicy Katowickiej przed godziną 20:00. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Inna kolizja miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Podhalańskiej i Granicznej. 20-letnia kobieta jadąca hondą, nie dostosowując prędkości do warunków panujących na drodze, zderzyła się z samochodem marki Nissan. Żadnej z osób nic się nie stało, ale 20-latka została ukarana mandatem karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
erkgo13.02.2015 23:32

śliskie drogi? czy kierowcy to istni debile ktorzy udaja ze sie potrafia scigac, banda tepych osłów, ***** takim od razu zakazac jedzic, a nie wine na warunki pogodowe zwalicv

GKS13.02.2015 17:43

Na ul Libowiec co tydzień są i nikt o tym nie pisze??? Żeby władzy nie urazić???

daro13.02.2015 12:26

nic sie nie stalo a kogo karetka odwozila