Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 lutego 2015

Jastrzębski Węgiel przegrał z Gdańskiem

Jastrzębski Węgiel przegrał z Gdańskiem
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Przegraną 1:3 zakończyło się spotkanie Jastrzębskiego Węgla z Lotosem Trefl Gdańsk. MVP spotkania został Mateusz Mika.

Niedzielne spotkanie było wyrównane. Pierwszy set z pięciopunktową przewagą wygrali gdańszczanie. W drugim to siatkarze Jastrzębskiego Węgla cieszyli się z wygranej (23:25). Kolejna partia pokazała jednak, że w lepszej formie są zawodnicy Lotosu Trefl Gdańsk, którzy tym razem wygrali z większą przewagę bo 25:17. Jastrzębianie ostatnią szanse mieli w kolejnym secie. Walka toczyła się punkt za punkt i szczególnie emocjonująca była końcówka.  Minimalnie lepsi okazali się gdańszczanie, którzy wygrali 20:28.

LOTOS Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:20, 23:25, 25:17, 30:28)

LOTOS Trefl Gdańsk: Troy, Falaschi, Gawryszewski, Grzyb, Schwarz, Mika, Gacek (libero) oraz Czunkiewicz, Schulz, Ratajczak.

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Kosok, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Filippov, Popiwczak, Kańczok. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do cwaniaczków z hooligans19.02.2015 14:54

dwie kontuzje na przyjęciu, koleżoko, nie ma nikogo na zmanię na przyjęciu i cała historia, a Gdańsk ma też sponsoroa - spółkę skarbu państwa, mianowicie Lotos, mają dobry skład.

Emi17.02.2015 19:00

Za mało dostają kasy od sponsora...

smieszek17.02.2015 11:50

Buahahahahaha