Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
18 lutego 2015

75-latek potrącił kobietę na przejściu

75-latek potrącił kobietę na przejściu
fot. dinostock / photoxpress

W poniedziałek 16 lutego doszło do wypadku na alei Piłsudskiego. 75-latek potrącił przechodzącą przez przejście 65-letnią kobietę. Nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 11:00. 75-letni kierowca fiata seicento jadąc lewym pasem ruchu omijał pojazdy, które zatrzymały się na prawym pasie by ustąpić pierwszeństwa pieszej. Kierowca nie wyhamował i potrącił 65-latkę.

- W wyniku potrącenia kobieta trafiła do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie doznała ona poważniejszych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona do domu - informuje policja.

Zarówno piesza jak i kierowca byli trzeźwi. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. O jego losie zdecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość23.02.2015 8:11

Janusz, a może raczej badać kandydatów pod względem poziomu inteligencji? Wtedy będziemy mieli 70% kierowców mniej i będzie bezpieczniej. Samochód jest, jak broń i nie każdy powinien mieć pozwolenie na jej posiadanie.

Janusz19.02.2015 16:45

Po 65 latach badać co roku kierowców na ogólny stan zdrowia!!!!!!

sjz2219.02.2015 7:15

Nie pamiętam kiedy mogłem przejść chodnikiem w okolicach np. Góralskiej Chaty. a ja pamietam ...... było to 20 lat temu.

Czcigodny ze szczytu18.02.2015 22:46

Nie może być tak, że emeryci chodzą bezkarnie po ulicach

Gość18.02.2015 11:29

W Jastrzębiu nadal około 20% kierowców jeździ bez włączonych świateł, nawet w czasie opadów i mgły. Jeszcze więcej nie używa kierunkowskazów i rozmawia przez telefon w trakcie jazdy. Zupełnym szokiem jest to, że policja nie reaguje na co raz częstsze przypadki parkowania na skrzyżowaniach. Już nie mówię o parkowaniu na całej szerokości chodnika, bo to już norma. Nie pamiętam kiedy mogłem przejść chodnikiem w okolicach np. Góralskiej Chaty.

Gość18.02.2015 10:40

gościu był krótkowidzem, dopiero od 2m przed maską łapał ostrość :)

Gość18.02.2015 10:05

Bezmózgowcy są niebezpieczni niezależnie od wieku.