Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
18 lutego 2015

Pijany zderzył się ze... strażą miejską

Pijany zderzył się ze... strażą miejską
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który wczoraj doprowadził się kolizji z samochodem straży miejskiej. Mężczyźnie oprócz utraty prawa jazdy grożą 2 lata więzienia.

Zdarzenie miało miejsce 17 lutego około godziny 11:00 na ulicy Zielonej. Kierowca skody jadący w kierunku ulicy Podhalańskiej nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu, który stanął przed przejściem dla pieszych. 53-latek uderzył w samochód. Tak się złożyło, że poprzedzającym samochodem było auto straży miejskiej.

-  Jak się chwilę później okazało, brak ostrożności za kierownicą nie był jedyną przyczyną zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało w organizmie jastrzębianina ponad 2 promile - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Stanisław20.02.2015 19:12

Faktycznie, należąłoby pomyślec o rozwiążaniu straży. Tego powinni się domagać Mieszkańcy, bo inaczej to nadal będą i będą wozić 4 litery. Efektów i korzyści z nich nie ma żadnych. Kosztują kilkanaście milionów w ciągu roku. Po co oni są???????

G-KS19.02.2015 13:12

tylko w takich przypadkach jak ten, gdy sprawca na nich wpadnie, to straż miejska coś zrobi, Najwyższy czas! Pani Prezydent, rozwiązać te bardzo kosztowne dla miasta ugrupowanie. Janeckiemu było bardzo potrzebne! Pani chyba nie. Uważam, że przy obecnym zadłużeniu miasta, jest to konieczne.

AS18.02.2015 11:35

W końcu SM się na coś przydała :)