Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
19 lutego 2015

Miał 1,5 promila. Wpadł, bo przejechał na czerwonym

Miał 1,5 promila. Wpadł, bo przejechał na czerwonym
fot. Marta Bulejak

Policjanci zatrzymali 68-latka, który prowadził auto mając 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna dał się załapać, bo przejechał na czerwonym świetle.

17 lutego w godzinach rannych policjanci jadący na służbę zobaczyli w drodze do komendy podejrzanie jadącego kierowcę fiata punto.

- Kiedy jadący całą szerokością drogi mężczyzna, pokonał skrzyżowanie na czerwonym świetle, stróże prawa byli już niemal pewni, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Ich podejrzenia okazały się słuszne - informuje policja.

Funkcjonariusze zatrzymali 68-latka i wezwali na miejsce swoich kolegów z drogówki. Badanie alkomatem wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Oprócz prawa jazdy mężczyźnie grożą 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość24.02.2015 11:58

Zabierać górnikom prawko po 5 latach pracy, przecież metan niszczy mózg.

obiektyw23.02.2015 17:07

Dlaczego już nie piszecie rejestracji?

Ja to bym chętnie postawił kamerkę przy wjeździe/wyjeździe do/z carrefour'a od Cieszyńskiej. Banda w ogóle nie patrzy na znaki. Tutaj też chętnie zobaczyłbym statystykę w rozbiciu na rejestracje.

toja22.02.2015 22:04

kierowca zawodowy: zależy Ci żeby ludzie mandaty dostawali. Ja w mieście jeżdżę troszkę poniżej 70 bi mandat 100zł jestem w stanie zapłacić. Ogólnie jeżdżę do 20km/h więcej niż wynoszą oganiczenia bo jakby jeździć przepisowo to i Ty byś nigdzie na czas nie dojechał a najgorzej to jeżdżą taksówkarze. Na tych to wożę tzw. teleskop w samochodzie

ego22.02.2015 21:06

stary dziad powinni go spałowac na miejscu przeciez mogl kogos zabic

kierowca zawodowy19.02.2015 17:24

Młodzi są jeszcze gorsi. Jeżdżą szybko i niebezpiecznie. Niby trzeźwi za zachowują się jak po pół litrze. Codziennie spotykam takich przygłupów. Kiedy na Al. Piłsudskiego w okolicach UM i zjazdu na graniczną zaczną łapać ?

mieszkaniec19.02.2015 17:21

Zabierać prawko wszystkim jadącym po wypiciu bo zagrażają życiu niewinnym ludziom.

Jan19.02.2015 16:42

Zabierać prawko takim emerytom!!!