Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
19 lutego 2015

Miał 1,5 promila. Wpadł, bo przejechał na czerwonym

Miał 1,5 promila. Wpadł, bo przejechał na czerwonym
fot. Marta Bulejak

Policjanci zatrzymali 68-latka, który prowadził auto mając 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna dał się załapać, bo przejechał na czerwonym świetle.

17 lutego w godzinach rannych policjanci jadący na służbę zobaczyli w drodze do komendy podejrzanie jadącego kierowcę fiata punto.

- Kiedy jadący całą szerokością drogi mężczyzna, pokonał skrzyżowanie na czerwonym świetle, stróże prawa byli już niemal pewni, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Ich podejrzenia okazały się słuszne - informuje policja.

Funkcjonariusze zatrzymali 68-latka i wezwali na miejsce swoich kolegów z drogówki. Badanie alkomatem wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Oprócz prawa jazdy mężczyźnie grożą 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość24.02.2015 11:58

Zabierać górnikom prawko po 5 latach pracy, przecież metan niszczy mózg.

obiektyw23.02.2015 17:07

Dlaczego już nie piszecie rejestracji?

Ja to bym chętnie postawił kamerkę przy wjeździe/wyjeździe do/z carrefour'a od Cieszyńskiej. Banda w ogóle nie patrzy na znaki. Tutaj też chętnie zobaczyłbym statystykę w rozbiciu na rejestracje.

toja22.02.2015 22:04

kierowca zawodowy: zależy Ci żeby ludzie mandaty dostawali. Ja w mieście jeżdżę troszkę poniżej 70 bi mandat 100zł jestem w stanie zapłacić. Ogólnie jeżdżę do 20km/h więcej niż wynoszą oganiczenia bo jakby jeździć przepisowo to i Ty byś nigdzie na czas nie dojechał a najgorzej to jeżdżą taksówkarze. Na tych to wożę tzw. teleskop w samochodzie

ego22.02.2015 21:06

stary dziad powinni go spałowac na miejscu przeciez mogl kogos zabic

kierowca zawodowy19.02.2015 17:24

Młodzi są jeszcze gorsi. Jeżdżą szybko i niebezpiecznie. Niby trzeźwi za zachowują się jak po pół litrze. Codziennie spotykam takich przygłupów. Kiedy na Al. Piłsudskiego w okolicach UM i zjazdu na graniczną zaczną łapać ?

mieszkaniec19.02.2015 17:21

Zabierać prawko wszystkim jadącym po wypiciu bo zagrażają życiu niewinnym ludziom.

Jan19.02.2015 16:42

Zabierać prawko takim emerytom!!!