Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
21 lutego 2015

Seria zwycięstw przerwana. JKH przegrał z Tychami

Seria zwycięstw przerwana. JKH przegrał z Tychami
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek 20 lutego hokeiści z Jastrzębia-Zdroju zmierzyli się z zawodnikami GKS-u Tychy. Tyszanie przerwali zwycięską passę podopiecznych Roberta Kalabera i pokonali jastrzębian 6:1 na swoim lodowisku.

Pierwsza tercja była wyrównana. Mało brakowało a zakończyłaby się bezbramkowym remisem. Na 47 sekund przed końcem tercji do jastrzębskiej bramki krążek wrzucił Patryk Kogut.

Druga tercja nie zaczęła się do jastrzębian pomyślnie. Już w 23. minucie padł kolejny gola dla tyszan. Minęła minuta i prowadzili już 3:0. Trener JKH, Robert Kalaber zdecydował się na zmianę w bramce - zamiast Przemysława Odrobego wszedł David Zabolotny. Ten ruch chyba się opłacił bo tyszanie w tej tercji nie trafili już do jastrzębskiej bramki.

Trzecia odsłona miała podobny przebieg do poprzedniej. W 43. minucie Zabolotnego pokonał Witecki, a minutę później Rzeszutko. Kilka minut później ponownie do jastrzębskiej bramki krążek wrzucił Witecki. Warto odnotować zmarnowany przez Tomasza Kulasa rzut karny w 51. minucie.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
1:0 - 19:13 - Patryk Kogut - Nicolas Besch, Marcin Kolusz
2:0 - 22:47 - Radosław Galant - Jaroslav Hertl
3:0 - 23:57 - Yuri Kuzin - Kacper Guzik
3:1 - 39:32 - Leszek Laszkiewicz - Michal Plichta, Volodymyr Aleksyuk (4/5)
4:1 - 42:39 - Jakub Witecki
5:1 - 43:45 - Jarosław Rzeszutko - Yuri Kuzin, Jakub Ferenc
6:1 - 47:26 - Jakub Witecki - Jakub Wanacki

GKS Tychy: Žigárdy (Sobecki) - Sokół, Pociecha, Vitek, Bagiński, Woźnica - Kotlorz, Besch, Kolusz, Kartoshkin, Kogut - Mojžíš, Ferenc, Kuzin, Rzeszutko, Guzik - Wanacki, Hertl, Witecki, Galant, Majoch.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (od 23:58 Zabolotny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Bordowski - Protivný, Bryk, Urbanowicz, Steber, Ł. Nalewajka - Kantor, Pastryk, Kulas, Polodna, Plichta - Bigos, Aleksyuk, R. Nalewajka, Marzec, Przygodzki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!