Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
23 lutego 2015

Zacięła się winda. Interweniowali strażacy

Zacięła się winda. Interweniowali strażacy
fot. stocker / sxc.hu

W minioną sobotę strażacy interweniowali podczas nietypowej sytuacji. W jednym z bloków na ulicy Turystycznej zacięła się winda z pięcioma osobami w środku.

Zdarzenie miało miejsce 21 lutego około godziny 14:00. Pięć osób zostało uwięzionych w windzie. Sytuacja była na szczęście niegroźna, bo winda znajdowała się na parterze. Strażacy musieli użyć specjalne sprzętu by otworzyć drzwi windy. Nikt nie został w żaden sposób poszkodowany.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Maryś25.02.2015 18:13

jaki to był nr klatki ? kupuje mieszkanie akurat na turystycznej ;P

Mieszkaniec25.02.2015 11:58

Gdyby windy nie były dewastowane przez młodych głupoli winda dała by się łatwo otworzyć bez interwencji strażaków. A co na to firma konserwująca windy? Czy byli na miejscu i nie mogli otworzyć awaryjnie drzwi?
Proszę o wyjaśnienie. Pewnie się tego nie doczekam.

pływak25.02.2015 7:22

Jurii Gagarin masz racje ludzie latają w kosmos. A winda zaciela się z osobami. Ludzie potrafią się zachować nie niszczą nie dewastują urządzeń.

jan24.02.2015 8:48

Słyszałem,że w tej windzie banda małolatów nieźle dokazywała.

Jurii Gagarin23.02.2015 12:51

Zacięła się winda, a w środku ludzie uwięzieni jak w konserwie. Co by było gdyby wybuchł pożar w windzie? Byłoby rożno z żywca. XXI w. a techniczne rozwiązania rodem z czasów epoki kamienia łupanego. Ludzie latają w kosmosie. Sondy wypuszczane w przestrzeń kosmiczną. Badania odległych galaktyk - ludzie w windzie uwięzieni.