Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 lutego 2015

47-latka potrącona na przejściu dla pieszych

47-latka potrącona na przejściu dla pieszych
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek 24 lutego doszło do potrącenia 47-letniej kobiety. Kierowca był trzeźwy. Policja apeluje o ostrożność.

Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych na alei Piłsudskiego, po godzinie 13:00. 69-letni mężczyzna jadący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej przez pasy kobiecie.

- W wyniku starcia z pojazdem ranna 47-latka trafiła do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała okazały się niegroźne i jeszcze tego samego dnia kobieta wróciła do domu - informuje policja.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
do monia01.03.2015 8:18

Masz obowiązek zawsze zwalniać przed pasami i patrzeć czy nikt nie wchodzi na nie a jak ktoś pruje jak wariat i nie zwalnia to później tak to właśnie jest że są potrącenia!

seb28.02.2015 8:14

Nie bronie kierowcy ale ...
Niedaleko nas w Czechach jest troszkę inne prawo i to prawo powoduje że jest o 90% mniej wypadków na przejściach dla pieszych. Może i w naszym kraju dobrze by było wprowadzić to prawo.

obiektyw27.02.2015 9:22

No to jeździsz po J-biu: Libowiec, Swierczewskiego, hahaha. Zapomniałeś dopisać Wyzwolenia, Ranoszka, Powstancow Sl i Swierklanska.

do Monia26.02.2015 21:09

A ja jeżdżąc często po dzielnicach Jastrzębie, to widzę bezmyślnośc kierowców jak jeżdżą ponad 100km/h, bo myślą, że tak wolno i na pieszych nie zwracają uwagi (Cieszyńska, Libowiec, Swierczewskiego) itd. Za to zabrać prawo jazdy!!!

Monia26.02.2015 19:45

Sama wielokrotnie jeżdżąc samochodem widzę jak zachowują się piesi np matka idąca z dzieckiem w wózku wchodzi na pasy nawet się nie oglądając, młodzież - słuchawki na uszach lub rozmawia przez telefon i wchodzi na pasy nawet pod sam samochód bo nie słyszy i jest zajęty czymś innym. To nie tylko wina kierowców. Żyjemy dziś szybko, ale warto się zastanowić ile znaczy dla nas nasze życie! Piesi bądźcie rozważni!

do pytajnik26.02.2015 15:24

bo zapewne to kibic GKS-u a takich tam nie lubią...

gość 26.02.2015 15:08

Dlatego że nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił kobietę.

Pokaż wszystkie opinie (11)