Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 lutego 2015

Kolejne potrącenie. Tym razem na Mazowieckiej

Kolejne potrącenie. Tym razem na Mazowieckiej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę w naszym mieście doszło do kolejnego potrącenia na przejściu dla pieszych. Pieszy z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 25 lutego o godzinie 19:00 na ulicy Mazowieckiej. 68-letni kierowca golfa potrącił 56-latka, którzy przechodził przez przejście dla pieszych. Badanie wykazało, że kierowca był trzeźwy. 56-latek trafił do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała.

- Szybko zapadający zmrok oraz opady deszczu z pewnością nie ułatwiają jazdy żadnemu kierowcy. Ci, którzy zmuszeni są jednak prowadzić samochód w takich warunkach, powinni znacznie zwiększyć ostrożność - apeluje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do sebas02.03.2015 7:45

Święte krowy to wy kierowcy,przed pasami trzeba zawsze zwalniać a wy to macie gdzieś i prujecie setką a później płacz bo kogoś potrącicie i macie sprawę w sądzie!

sebas28.02.2015 13:16

zlikwidować przejścia, porobić kładki, i sygnalizatory. Bo nasi piesi to takie święte krówki. Bo ja mogę to lizę na te pasy a co bo moje musi być na wierzchu no i potem jest na wierzchu lale nagrobek

zołza z zofówki27.02.2015 12:24

Do Gościa: tobie już niestety nie trzeba robić badań XD

Gość27.02.2015 11:20

Pankracy, a co rozbić z młodymi o IQ 80?

Pankracy27.02.2015 10:24

Robić obowiązkowe badania wzroku po 60 roku życia!A jak emeryt nie dowidzi to zabierać prawko!!!