Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
1 marca 2015

Pomarańczowi pokonali Cuprum Lubin

Pomarańczowi pokonali Cuprum Lubin
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali w meczu play-off z drużyną Cuprum Lubin 3:1. Wcześniej spotkania z lubinianami przegrywali.

Pierwszy set zapowiadał scenariusz podobny z poprzednich meczu, czyli lepszą dyspozycję zawodników z Lubina. Jastrzębianie odrodzili się w połowie drugiej odsłony i odrobili znaczą ilość punktów. Walka trwała do ostatnich chwil, kiedy to drugiego seta zakończyli podopieczni Roberto Piazzy (30:28). Trzeci set znowu lepiej zaczął się dla zawodników Cuprum Lubin, ale jastrzębianie czuli się pewniej i nawiązali równą walkę, aż w końcu to ich rywale musieli gonić wynik. Podobnie było w czwartym secie. Tym razem jastrzębianie wygrali i zawalczą kolejny raz z drużyną z Lubina.

Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:1 (19:25, 30:28, 25:17, 25:20)

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Masny, Pajenk, Czarnowski, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Kosok, Filippov, Kańczok

Cuprum Lubin: Borovnjak, Trommel, Paszycki, Kadziewicz, Romać, Łomacz, Rusek (libero) oraz Gorzkiewicz, Łapszyński, Gromadowski

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!