Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
2 marca 2015

Hokej: Coraz bliżej półfinału dla JKH GKS

Hokej: Coraz bliżej półfinału dla JKH GKS
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębianie wygrali w minioną niedzielę drugi mecz z Naprzodem Janów. Tym samym zbliżyli się do półfinału Polskiej Hokej Ligi. Do awansu brakuje im jeszcze jednej wygranej.

Drugi mecz z Naprzodem Janów był bardziej zacięty niż pierwszy. Pierwsza bramka padła dopiero w 18. minucie i zdobyli ją hokeiści z Janowa. W dobrym stylu chwilę później wyrównał Łukasz Nalewajka (na 1 sekundę przed końcem tercji). Wynik 1:1.

W drugiej tercji żadna z drużyn nie pokusiła się o zdobycia bramki. Akcji nie brakowało, ale w bramce obu drużyn dobrze spisywali się bramkarze.

Na początku trzeciej tercji jastrzębianie zdobyli druga bramkę. Jej autorem był Jan Steber. Podopieczni Roberta Kalabera radzili sobie lepiej na lodowisku, ale Janów odrobił lekcję z poprzedniego meczu i bronił się do ostatnich chwil. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Plichta i tym samym dał jastrzębianom pewność wygranej.

Kolejny mecz hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają 4 marca na lodowisku swojego rywala.

JKH GKS Jastrzębie - MUKS Naprzód Janów 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
0:1 - 17:55 - Michał Działo - Marcin Frączek
1:1 - 19:59 - Łukasz Nalewajka - Jan Steber, Maciej Urbanowicz
2:1 - 41:35 - Jan Steber - Maciej Urbanowicz, Tomáš Protivný
3:1 - 52:20 - Michal Plichta - Maciej Urbanowicz, Tomáš Protivný

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Feć) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Bordowski - Protivný, Bryk, Urbanowicz, Steber, Ł. Nalewajka - Aleksyuk, Górny, Plichta, Kulas, Przygodzki - Bigos, Kantor, R. Nalewajka, Pastryk, Świerski.

Naprzód Janów: M. Elżbieciak (Napnenko) - Działo, Kurz, Stachura, Pohl, Sękowski - Podsiadło, Vrana, Gryc, Frączek, Jakubik - Sarna, Kossakowski, Bibrzycki, Holy, Piper - Musioł, Kulik, Ł. Elżbieciak, Radwan, Malicki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ggggg02.03.2015 19:49

My będziemy w finale to pewne.