Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
3 marca 2015

Jastrzębskie PiS zachęca do głosowania na Dudę

Jastrzębskie PiS zachęca do głosowania na Dudę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek 2 marca jastrzębskie Prawo i Sprawiedliwość zorganizowała konferencję prasową na której przedstawiła osobę Andrzeja Dudy, kandydata na prezydenta Polski. Jednocześnie PiS zachęcił mieszkańców Jastrzębia-Zdroju do oddawania na niego głosów.

Jak mówił poseł Grzegorz Matusiak, program Andrzeja Dudy opiera się czterech filarach: rodzina, praca, bezpieczeństwo i dialog.

- Był dwukrotnie w Jastrzębiu-Zdroju. Był w tych najtrudniejszych chwilach dla braci górniczej, kiedy była potrzeba dialog. On ten dialog proponował i proponuje m.in. bezpieczeństwo energetyczne, które opiera się na naszym węglu - mówił Grzegorz Matusiak.

Jastrzębskie PiS planuje zorganizować wizytę Andrzeja Dudy z mieszkańcami Jastrzębia-Zdroju. O terminie będziemy informować.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Posłowie PiS będą mieli gości Posłowie PiS będą mieli gości

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
G-KS06.03.2015 12:15

nie ma się co dziwić, te ugrupowanie sprzeda wszystko, żeby mieć osobistą korzyść.

Pomyśl05.03.2015 10:12

Do łoś. niech wyjdą na miasto to się dowiedzą co myślą Jastrzębianie za podgrzewanie do strajki przez te ugrupowanie przez co straciła spółka i Miasto.

łoś05.03.2015 7:51

Tylko Gdzie oni zachęcają ?Bo na mieście cisza

łoś05.03.2015 7:45

Działania Jastrzębskiego PIS jest bardzo dziwne .Mam wrażenie że działają tylko w okół własne j osi .Działają tylko w własnym towarzystwie nic na zewnątrz .Chciałem podpisać się pod listą popierającą Andrzeja Dudy ,tylko gdzie to zrobić?Na mieście się nie da .Musze gonić do siedziby PIS to jest przykład ,waszej działalności .Osobiście jestem sympatykiem waszego ugrupowania ale nie członkiem .Skąd mam wiedzieć o waszych akcjach.Gdyby nie internet żyli byśmy w ciemnogrodzie ,człowiek dużo się orientuje od innych .Panowie Matusiakowie może czas najwyższy wyjść do ludzi bo takich jak ja to w tym mieście jest dużo

slowik04.03.2015 22:58

Duda chce wysłać polskich żołnierzy na Ukrainę a wiecie czym to grozi?Potrzebne nam animozje z Rosją?A z czasem te animozje doprowadzą do jeszcze gorszych napięć.Pomyślcie wszyscy durnie kyórzy chcą tego typa na prezydenta.Ale żeby być uczciwym to Komorowski też nie jest lepszy, tak czy siak i jeden dureń i drugi a jak co to uciekną do Ameryki czy Izraela jak w czasie 2-ej wojny.Banda zdrajców!!!!!!!!!!!!

Olek04.03.2015 20:18

Niech Duda i Korwin do walki staną,a BuL z "szogunem" w Japonii zostaną

Gość04.03.2015 15:27

A jesienią należy pokazać czerwoną kartkę Grzesiowi Matusiakowi.

Pokaż wszystkie opinie (19)